Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G3 (2015)
#76

Ползвам poweramp. Много съм доволен от него. До сега не ми е крашвал, спирал и т.н. каквото и да съм правил. Ползвам  хрома за браузър, заради синхронизацията на отметките с настолната щайга. Много е удобно. Преди малко порових в хрома и браузъра на телефона (че по непонятни за мен причини хрома не желае да пази повече от един отворен таб) и музиката си беше супер както винаги. Разбира се като поровя малко и прескоча на другия браузър, той си презарежда страницата, а не я пази, но с толкова рам това е Wink. На добра мобилна скорост съм, мисля че и това има значение. Тоест не на минималната. 
Виж Тука какво съм препарирал и какво бачка. До като играех NFS Nolimits съм си слушал и музика и не е имало проблем. Съвсем леко забавяне. И на други игри така.

Xiaomi user
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре. Значи и други работи оказват влияние освен Low Memory killera. При мен със същите настройки Google Play Music или Player Pro спират при браузване на по-тежки сайтове, като Chrome ми пази поне 2 отворени страници без да ги презарежда. Интересно е и някой със сток ром да каже какво е положението при него. Но все пак съм се справил с този проблем като занижих още стойностите в LMK. Сега са ми: 24,32,44,60,76,108 [MB] със изключен Adaptive, а по дефолт са още по-агресивни - за foreground започва да убива още при 96 MB и стигаше 168 MB за празните приложения. Чудя се вече и аз дали да флашна цял къстъм ром. В момента съм със сток 5.1 и къстъм кернел. Greenify го ползвах преди но го махнах, не си спомням защо, но може би пак ще го инсталирам в в опит да спестя някой и друг MB ram.
Цитирай
#78

Някой има ли версията с 2гб рам и 16гб памет? И от къде си я купи
Цитирай
#79

Все още май никой я няма.Можеш да си я поръчаш от Амазон,там я има.В БГ още не се предлага.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#80

Аз съм с 2Гб. версия. Купих я от Амазан. Тук надали ще я пуснат.

Moto G8 Power
Цитирай
#81

И аз мисля, че Moto G3 във варианта с 2GB RAM няма да се появи у нас, щом досега не го вкараха. Все пак след не повече от 5 месеца (т.е. през юли 2016) излиза Moto G4, който най-вероятно в базовия си вариант ще бъде с 2GB RAM и ще обезсмисли стария модел.
Цитирай
#82

Здравейте,хора, Днес се сдобих с Moto G 3gen. Веднага ъпдейтнах до 6-та версия на ОС-а. Сложих 8 GB microSD, която ще бъде и като вътрешна памет. Телефона ме предупреди, че картата е бавна. Бихте ли препоръчали 16/32 GB пидходяща карта
Благодаря предварително. Smile

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#83

Клас 10 ultra или extreme или нещо такова.Гледай да е поне 45MB/SEC. Тия 8 гб. за кое по–напред?32GB разбира се.Мисля,че телефончето ще прегърне и 64 гб,но няма от къде да взема да пробвам,а да купувам за пробата-няма нужда. 
Аз съм много доволен от ТОЗИ продавач в Ebay.Без тракинг,но до сега съм поръчвал 5 пъти мисля и всичките неща са ми идвали за под 2 седмици.
Позвам SanDisk extreme 60mb/sec,но като я замерих с някакви измислени програмки ми изкара 45 мб/сек.Доволен съм от картата,но я ползвам от малко време-около 6 месеца.Гледам има 32GB Ultra на Sandisk за 8.50$,толкова е и  EVO на Samsung,a Samsung EVO+ (80MB/SEC) е 9.60$.Това за 32GB става дума.
Ползвал съм Кингстън (2-3 които дефектираха с времето) една HAMA ,която още работи и тия SanDisk ( Ultra и една Extreme,но те са пресни и не зная дали ще дадат дефект по-нататъка).
Може да правя реклама,но съм много доволен от точно този търговец като цени и срок на доставка.

Xiaomi user
Цитирай
#84

Благодаря за своевременната реакция. 8 гб ми беше хартисала от предишни телефони.
Много ме кефи тая функция при Андроид М със "споделянето" на паметта в картата. Не мислех, че е толкова ... ефективно. Wink

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#85

Не я зная тази функция.Този ми е 3–ти андроид. Още от начало си ги руутвам и правя системен дял на картата. Разликата е че вече се наиграх на мобилните игри и не ми трябва толкова допълнителна памет.

Xiaomi user
Цитирай
#86

С тази нова функция използваш външната SD карта вместо вътрешната памет. Добра опция за разширяване на паметта е единствено ако не искаш да рутваш. Срещу Lolipop + root е чист downgrade.
Цитирай
#87

След два дни усилена употреба съм с много добри впечатления. Всичко работи бързо. Тоя телефон за моите нужди е 10/10.
А батерията след здраво точене след 48 часа е на 35 ℅, като подчертавам, че това и е първото зареждане изобщо! Smile

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#88

Здравейте. Имам едно потане. Свалил съм си es file explorer там има опция за.защита на някои папки с парола, чудесна работа, защото и в галерия не се показват, но когато отида в настройки хранилище и отворя sd картата папките се виждат. Може ли нялой да ми каже как да ги скрия от там или да ги заключа, изобщо някакво решение.
Цитирай
#89

Абе ,хора имам следния въпрос - при вас наблюдава ли се зверски лаг при използването на viber или facebook messenger, когато са качени на картата памет?
По принчип скоростта на картата е 90 mb/s четене и 45 mb/s писане.
Съответно подобен проблем не се наблюдава, когато приложенията са качени във вътрешната памет?

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#90

Здравейте колеги. Днес направих ъпдейт на софтуера и съм с маршмелоу. Имам няколко питания. Къде е опцията за преместване на приложенията от телефона в SD kартата и от къда мога да видя рам паметта кои приложения са активни и точно колко заемат в момента от рамта?
Цитирай
#91

Абе има ли някой който изопщо може да се похвали с добра работа след ъпдейта с marshmallow?
Форума на Моторола е пълен с оплювки. Проблем с входящи, проблеми с карта памет, лаг, някои приложения са направо неработоспособни имам предвид Viber i Skype. Направо съм пред делема да ъпдейтвам или не?!

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#92

Нямам никакви проблеми след ъпдейта. Всичко си ми работи нормално.

Moto G8 Power
Цитирай
#93

Tailgunner, от колко време си с Marshmallow?

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#94

От почти месец вече.

Moto G8 Power
Цитирай
#95

Ами аз използвах Lolipop твърде кратко, за да имам някакви впечатления. Веднага минах на 6. Единствено нечовешкия лаг при някой приложения направо ме кас да си тресна телефона в земята.
Иначе като цяло всичко друго си е ок, според мен. Нямам забележки

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#96

След 2 години и половина с първата генерация, сглупих да я продам заради едното разнообразие, а не щото не ми вършеше работа. Купих 2-nd Gen, но не ми допадна особено, а и проявяваше някакви бъгове + ужасяващо бързо падаща батерия. 2 седмици по-късно, след чудене какъв да е телефона, както и за малко да залитна по едно Lenovo P1m, се обзаведох с... трета генерация... Дано не съжалявам в бъдеще, че не дадох 100 лв повече за 2 гб рам, но за Мото това са много пари, така че..
Впечатленията ми са.. същата като останалите е. Наистина не виждам разлика, освен липсата на LED и този не особено полезен Moto дисплей за нотификейшъните. Също че толкова бях привикнал към оригиналното Moto, че беше станало продължение на ръката ми. Сега, малко по-голям и странен 'на пипане', но предполагам ще свикна. Откъде си купихте калъфи (чакайки ибейските)?

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#97

Дано не съжаляваш,че си си купил тоя модел на Моторола,а не Moto X Play,който между другото в момента е на смешни пари за това което предлага.Намира се под 550 лв. в България вече.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#98

(2016-03-17, 12:17:37)vesoisthebest написа:  Дано не съжаляваш,че си си купил тоя модел на Моторола,а не Moto X Play,който между другото в момента е на смешни пари за това което предлага.Намира се под 550 лв. в България вече.

5,5 инча.. Мерси.. и 5-инчов ми е леко неудобен засега, та свиквам. По-голям не искам, най-малкото защото искам да мога да го управлявам с една ръка.

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#99

Да споделя за батерията - много доволен. Вчера беше доста тежък ден за телефончето и се справи задоволително мисля.

15 часа от зареждане до 10%, постоянно включен Location и мобилен интернет, доста чат през месинджър и вайбър, както и почти постоянно включен Wi-Fi. + 1 час игра.. 

       


..съжалявам за двойния пост

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай

И аз днес си взех въпросната моторлка. Кофти че никъде не намерих в БГ 16GB варианта и трябваше да се примиря с 8. Честно казано са ми достатъчно, инсталирах си всичко нужно и пак имам около 1GB свободно. Сложих си и карта памет и съответно я направих по новия начин като вградена памет. Видях че като я направя така мога да я използвам за всичко. Но има един проблем. това "всичко" не включва приложения, които не са направени от програмистите си да се прехвърлят на външна памет. Имате ли идея дали има начин да се прехвърли всяко едно приложение на картата памет. Защото сега да кажем Facebook и Messanger си ги прехвърлям, но HERE maps неще (сигурно така е develop-нато). Има ли някаква оправия или просто така си стоят нещата?

п.п. реално май не виждам разлика с прешния метод за прехвърляне на приложения на картата Smile

п.п.2 и още нещо забелязах. voice input менюто в настройките за клавиатурата го няма (за разлика от нексуса ми). и заради това микрофона на самата клавиатура го няма, което пък е кофти, защото не мога да му продиктувам какво да напише. това оправя ли се някак?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)