Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона се рестартира след логото на Сони.
#1

Здравейте имам една питанка инсталирах една простотия за руут kingroot или нещо подобно. Телефона се рутна без проблем, но след няколко дни работа започна да рестартира сам и в момента това ми е проблем. Опитвах да го деинсталирам, но не мога да стигна до приложението, защото телефона рестартира веднага след като зареди ОС. Ако може някакви съвети, как да разкарам този боклук - благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай го през PC Companion.
Цитирай
#3

Проблема е разрешен благодаря за помощта!
Цитирай
#4

Видях, че много хора питат в този форум, но аз така и така не разбирам много от тези неща.. Целият проблем стана преди един ден, след като исках да си руутна телефона чрез KINGROOT след като цъкнах на бутона "ROOT" и телефона се рестартира и стъкна на зареждащия екран. Надявам се да ми помогнете и да ми го обясните като на един новобранец Smile
Цитирай
#5

Изключваш телефона, след това стартираш програмата Pc Companion на компютъра и преинсталираш софтуера, като прикачиш телефона едва когато програмата те извести за тази стъпка в процедурата по преинсталиране на софтуера.
Не го закачай предварително, защото ще последва въпрос от теб, а именно "Защо програмата не ми разпознава телефона".
Следвай стъпките на програмата към които ще те насочва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

руутвай с towel root Smile

Sony Xperia SP C5303 Black JB 4.3 12.1.A.1.205 Stock  Cyanogenmod 12 5.0.2  Cyanogenmod 11 4.4.4

Sony Xperia Z5 Black Stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)