Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 - мнения?
#51

Сега се оглеждам за телефончето за около 279лв. където казаха по-нагоре, но никъде не го намирам, дори и в smartphone.bg.
Гледам да е нещо гаранционно, ако е възможно.
Цитирай
Аксесоари
#52

@dobs7z погледни в    www.techmart.bg
Преди макс.2 седмици го гледах там.
Цитирай
#53

Добър вечер!
Аз съм горд собственик на този страхотен телефон.
Телефона го получих с версия на Flyme 4.5.3O и въпроса ми е ще получали ъпдейт за по горна.
Питам защото никъде немога да намеря информация за това "О", за "А" и "I" открих.
Цитирай
#54

Кажете, колко време ви се зарежда батерията?
Цитирай
#55

(2016-01-16, 17:41:59)dobs7z написа:  Сега се оглеждам за телефончето за около 279лв. където казаха по-нагоре, но никъде не го намирам, дори и в smartphone.bg.
Гледам да е нещо гаранционно, ако е възможно.
Ако държиш да е оттук малко по-скъпо може да го намериш в smartphonesbg.com. Visslar

 
Цитирай
#56

От АлиЕкспрес излиза 200лв, освен ако не мине през митница. Тогава +20% ДДС, или 240лв.
Телефонът се държи чудесно след смяна на id и флаш на 4.5.4i.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#57

По случай Новата Китайска година от 4-14 февруари на Али Meizu M2 се предлага на цена от US $109.90 : http://www.aliexpress.com/store/product/...2420123773

 
Цитирай
#58

Купих си телефона и бях с версия 4.5.30 и го ъпдейтнсх до 4.5.4I и искам да попитам как мога да се върна отново на 4.5.30 защото никаде не мога да я намеря.Благодаря.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#59

А защо искаш да я върнеш? Също кажи как си ъпдейтнах от„о” към „и”, че някой питаше.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#60

От телефона си влязох в сайта на Flyme и от там изтеглих последната версия 4.5.4i,после директно от телефона влязох в попка download и кликнах на файла който се беше изтеглил и започна да де ъпдейтва.Не съм сменял ID-то и нез да ли това не е проблем,телефона си работи отлично.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#61

Не, не е проблем, щом може директно да се ъпдейт не от „о” към международната „и” версия.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#62

По въпроса за версиите - 4.5.4 I или IN е за предпочитане? И двете са 0x57851402
Цитирай
#63

I-international, In-India. Естествено първото, но пък що не пробваш ;-). Роска, нали си с I, от какво си недоволен? На моя, на дъщерята де, всичко си му работи, мисля.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#64

Привет! Имам 1 въпросче,свързано с камерата - откъде се управлява zoom-а,защото колкото и да гледах в настройките,не можах да го открия,а едва ли е без тази настройка?

Оправих се с доста налучквания.
Цитирай
#65

Колеги проблем - не мога да се логна във flyme. Дава ми JSON exception... А през сайта се логвам...
Цитирай
#66

(2016-04-26, 15:04:40)akaynarov написа:  Колеги проблем - не мога да се логна във flyme. Дава ми JSON exception... А през сайта се логвам...

И на мен ми я даваше тая грешка с първия акаунт.Направих си друг,забравих за бутона "отписване" и до ден днешен нямам проблеми.
Цитирай
#67

Може ли инфо да ли i-версията за meizu m2 има бг меню
Цитирай
#68

Да има. Купих преди седмица на майка ми такъв от Бг. Версия на ос 4.5.3I ,с Бг език е.
Цитирай
#69

a G весията за къде е? Има ли БГ в езиците и..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#70

G= глобална
Има БГ но не всичко е преведено още.
Цитирай
#71

До Флайм 4.5... за мебдинародната версия се води I от (international), а вече от Флайм 5 заменят I с G ( global), както е казал колегата по-горе.
До 4.5.4.2I има Бг и всичко си е преведено и работи,като цяло перфектно. За 5-та нямам наблюдения как е .
Цитирай
#72

Смятам след около месец да продам сегашното ми меизй м2. Чудя се колко пари мога да му искам, работи си нормално, има драскотина до бутона за включване, но нищо сериозно. Имам го от около 9-10 месеца.

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#73

Ако го продадеш за 200 лв. ще си на сметка.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#74

Колеги, как да руутна М2 без техен съпорт.?
Логнат съм във Флейма, но пртицата на някой не поддържа рут.. Sad


Sent from my MX5 using Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)