Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за ZTE Nubia Z9 mini
#1

Здравейте, някой може ли да каже впечатленията си от телефона ZTE Nubia Z9 mini? Харесват ми характеристиките му, а и за тази цена са доста ОК. Камерата доста я хвалят и сериозно се замислям дали него да предпочета или Lenovo Vibe Shot. Само че Леновото е повечко пари. Не съм имал досега ZTE - трябва ли да имам нещо предвид ако реша да си го взема от някой от китайските сайтове?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм точно в същата дилема...искам да взема приличен 5 инчов телефон за жената с добра камера. Относно китайските телефони и аз бях предубеден докато не си купих един. Никога няма да си взема марков повече предвид, че ги амортизирам за 1 година. Досега винаги съм бил със Samsung или HTC. Проблемът е, че може да ти праснат мито и ДДС и цената вече не е много ОК. Като качество/цена обаче няма какво да ги бие.
Цитирай
#3

Здравейте! Имам Z7 max и по-доволен от телефон не съм бил досега. Качеството на nubia серията е много добро. От Z9 mini ме отказа по-малката му батерия.
Цитирай
#4

Малко късно споделям, но по добре късно отколкото никога.
Телефона е железен. Камерата прави повече от добри снимки. Дисплея се вижда добре на светлина. Единствения му недостатък е малката батерия. С включени Wi-Fi, мобилни данни, чат между 2-3 часа, разговори около час батерията издържа около 8 - 9 часа.

п.п. Сетих се и за друг недостатък, няма безпроблемен MiUi ром сверсия 7 за него. Сега съм с версия 6 и телефона лети.

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#5

Добавям и стоков ром и TWRP от Cuoco92
Ромът е рутнат и с активиран Gapps.
NX511J_LOLLIPOP_5.1.1_ROW_v3.87_4.0
NX511J_TWRP_2.8.7.0

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)