Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми разрешава да правя видеоклипове
#1
Photo 

Здравейте Smile преди няколко дни забелязах че докато се ровя из интернет ми излиза подобно съобщение  [Изображение: main-qimg-992a1f0597073ff7dde193cbddabe5..._webp=true]
   и реших да върна заводски настройки на телефона, понеже помислих , че телефона ми е хванал вирус и помислих че връщането на заводските настройки ще ми помогне. След като ги върнах се оказа, че това съобщение ми се показва отново. Вчера опитах да направя видеоклип и точно в момента в който пусна да се заснема видеото ми излиза прозорец в който ми показва че камерата не е достъпна  Sad  . Иначе мога да правя снимки.

SONY XPERIA SP C5303
Цитирай
Аксесоари
#2

Това колега @donAleksandros, си е чист спам.
Ако продължиш да им се връзваш и да следваш "препоръките" в известията, които получаваш, най-много да натрупаш излишни приложения, които в действителност не са ти необходими.
Има сайтове, в които след кликване върху даден линк например, излизат тези или подобни съобщения, като някои от тях гласят наличие на вирус, бавна операционна система и методи със сваляне на приложение, което ще подобри производителността на устройството и т.н.
За в бъдеще подминавай подобни известия / "реклами" на приложения и ще си облекчиш ежедневието.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Изчисти кеша и данните на Камера, Галерия и Media storage от Диспечер на приложенията >> Всички и Видеото трябва да тръгне. А относно съобщението е реклама и след ресета сигурно си инсталирал същото приложение което ти ги пуска. Лека е рут и AdAway Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Това е реклама, когато цъкнеш да те препарати към сайт от adf.ly там излизат такива неща или авт. почва да тегли вируси като .apk не им обръщай внимание и няма да имаш проблеми. А за това с камерата за коя камера говориш, за Screen recorder или камерата на телефона?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

(2015-09-13, 21:03:11)rado__8 написа:  Изчисти кеша и данните на Камера, Галерия и Media storage от Диспечер на приложенията >> Всички и Видеото трябва да тръгне. А относно съобщението е реклама и след ресета сигурно си инсталирал същото приложение което ти ги пуска. Лека е рут и AdAway Smile

За изчистване на кеша и данните влизам в настройки>>приложения>>всички и от там изчиствам на камерата, галерия не намирам(предполагам че става дума за "Албум"), Media storage също не намирам, за сега изчистих само на камерата но отново не ми позволява да правя видео.


става дума за камерата на телефона


Иначе до сега не съм се подлъгвал да отварям подобни реклами Smile

Благодаря ви за бързите съвети и мнения Smile

SONY XPERIA SP C5303
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)