Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с повикванията
#1

Здравейте на всички. От известно време имам проблем с моят HTC Desire S, а именно като набирам или като ме търсят, ми се включва автоматично Speaker on, кажете ми как мога да се справя с проблема?
Благодаря предварително. Поздравеи
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройки имаше една опция, мисля че беше в звук и уведомления, казва се превключи на високоговорител при входящо обаждане, изключи я.Не претендирам че си спомням подробно, но търси нещо такова.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Не, не става и с фабрични настойки съм пробвал, и с настройките на Dock Mode пак не става..
Цитирай
#4

Това успях да намеря
https://www.itsupportguides.com/htc-andr...all-calls/
Възможно е да е и хардуерен проблем....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Благодаря, за помощта, трябва да се престраша и да го отворя, за да видя конектора на USB-то.
И още нещо, търси локализиране като го включа, а като е на зарядното, ако аз не го изгася, той продължава да си свети, и ми прави това всичко от 1 месец насам, почиствах го с мокра кърпичка и влезна през конектора от нея мокро, и го духнах отишло е по навътре и от тогава проблема дойде...
Цитирай
#6

Проблемът е решен. Моля, изтрийте темата. Smile
Цитирай
#7

Темата със сигурност няма да бъде изтрита, а е хубаво да споделиш, как си решил проблема, за да бъдеш полезен и на друг с подобен проблем на твояSmile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#8

Добре колега. Просто смених  малка част от хардуера, както беше писал по горе наистна е така. Та смених USB Port-а който е на куплунг помъчих се да оправя този на апарата, но не стана и  пробвах без него, току виж изчезна дразнещото авт. включване на високоговорителя, сложих го пак докато намеря новата част и съвсем скоро си реших проблема. Взех същото HTC за части и оп готово, а на това което е за части му е брикнат софтуера. дори пуснах сега тема. Поздрави Smile


Прикачени файлове
.jpg 41+ctw80svL._SX425_.jpg Размер: 12.91 KB  Сваляния: 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)