Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One X не се свързва правилно с външни устройства
#1

Здравейте,

Имам телефон HTC One X закупен от Мтел. Телефона е стоков, никога не е барано нищо по андроида. В момента е с последният ъпдейт за модела (който вече си е доста старичък като дата на излизане) 4.18.401.4. Проблемите започнаха след инсталацията на този ъпдейт и с времето ставаха все повече и повече. До момента не ми правиха впечатление и си ползвах телефона без да им обръщам внимание, но вече почнаха да ме дразнят и затова чак сега почнах да търся решение.
   
Проблема е следния. Телефона не се свързва правилно с външни устройства. Когато го закача на USB кабел към компютър в много редки случаи HTC мениджъра успява да се свърже с телефона. В много редки случаи компютърът разпознава телефона като флашка. Когато свържа флаш памет към телефона в много редки случаи успявам да я отворя и да работя с файловете. Ако включа жично хендс фри в повечето случаи го разпознава само като слушалки.

В момента си мисля, че проблема може да е от не добре инсталиран андроид при ъпдейта, затова търся теми из форумите в който да е описано как да преинсталирам андроида. Може и да е от нещо друго. Моля за мнения и предложения за решаване на проблема. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало можеш да направиш един ресет на телефона, да деинсталираш всички драйвери от компютъра, да инсталираш след рестарт разбира се, най- новите от сайта на HTC.Дано това да помогне, успех.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Проблема се появява при всички компютри, всички флашки и всички хендсфрита който съм пробвал. Проблема е наличен под Windows XP, 7, 8, 8.1 на 10 още не съм пробвал. Видно е, че проблема е в телефона не във външните устройства. За това търся възможни решения.
Цитирай
#4

Явно е в телефона проблема, затова ти предложих да направиш хард ресет, а това за драйверите беше по-скоро, като допълнение.Не си казал дали си го правил....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Благодаря, хард ресета помогна! За сега всичко върви добре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)