Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с копчетата на HUAWEI G700 (звуков и стартиращ)
#1

Здравейте, от днес ми излезе много особен проблем. Първо искам да се извиня ако поставям темата в грешен подфорум. Та по проблема. Телефонът е HUAWEI G 700.  Копчето за включване и изключване, както и това за намаляне на звука спряха да работят. Но едно такова странно спряха. Например не мога да заключа екрана освен ако сам не изгасне, просто копчето не зацепва. Когато искам да го пусна и отключа обаче нещата стоят по съвсем различен начин. Същото копче работи безотказно...докато не реша да го изключа. 
За звука - не мога да намaлям. Понякога когато включа кабела към лаптопа звукът сам рязко се намаля. Неприятното е, че при рестарт явно копчето се активира само и често ме пуска без да искам в "безопасен режим", в който без опасен режим обаче копчето за On/Off работи и по двата начина.
Направих ресет до фабрични настройки, но проблема остава. Бих се радвал на какъвто и да е съвет или решение. Благодаря ви в аванс...дори и само за прочитането на поста : )
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема според мен не е механичен в бутоните.Вероятно е нещо във веригата(те),управляваща тези бутони.Щом и след ресет остава,не е от софта.Търси сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)