Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Coolpad Modena - Мнения
#1

Здравейте днес разглеждах този модел coolpad moena в виваком и ми се стори доста добре за парите които ми го предлагат .Някой ползвали въпросния модел и ако да нека каже батерия колко  държи и всичко останало . Не открих тема затова пускам , ако случайно има се извинявам .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

Слабичък процесор, малко вътрешна памет, само 1 гб рам... За тия пари е ок, пък и е с 5.5" дисплей... Зависи за какво ще се ползва. Разни тежки игри и програми - не, разбира се. Слушалка, браузване, музика и филми - да. Мой познат си го взе, засега няма оплаквания, батерията го държи един ден при засилено ръчкане.
Цитирай
#3

Вземи си Coolpad F2 - няма да съжаляваш Smile)
Цитирай
#4

Ами основно фейсче , вЙБЪР , инстаграм , но фейс ако слагам ще е стара версия ,че новите са бъгави . Аз карам още с 11 и е супер .Иначе като гледах дисплея изглеждаше много добре .А този коопад ф2 има ли го в БГ .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#5

Здравейте, предстои ми подписваме на нов договор и се спрях на този модел. Ако има хора с опит и ползват този модел моля за мнение и насока.
Цитирай
#6

При положение, че оранжевите продават Lenovo P1m и Huawei P8 Lite за по-малко или същите пари въобще не си струва тоя китаец.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)