Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът заби след преинсталиране с Flashtool
#1

Здравейте ! Имам следният проблем . След като използвах flashtool , за да върна телефона до заводско състояние не иска да се включи . Зарежда до половината , чува се началната музика и след това забива рестартира се и от начало . При използването на flashtool съм следвал инструкциите за използване на програмата и не съм имал проблеми с нея .
Цитирай
Аксесоари
#2

Флашни някой друг фърмуер.

П.С. И си дописвай заглавията на темите, за да е ясно за какво са!
Цитирай
#3

Извинявам се за непълното съдържание на заглавието . Пробвах и с други фърмуери , но отново зарежда до половината забива и след това се рестартира .
Цитирай
#4

Деинсталирай Flashtool с драйвърите и инсталирай всичко на ново.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

какъвто и rom да инсталираш е все тая......просто направи wipe data factory reset след флашването и всичко ще си дойде по местата....
Цитирай
#6

@svetlio10, подвеждаш малко автора на темата.
При Xperia няма стоково рекавъри, с което да направи това, което му предлагаш.
На положението, на което е автора, може да прави опити с преинсталиране на софтуера с Флаштул, а също така, да свърже телефона с кокмпютъра и програмата Pc Companion и да преинсталира софтуера с нейна помощ.
Това са двата актуални варианта на този етап, за колегата по-горе.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Здравейте ! След преинсталация на телефона с флаштуул се появи следният проблем. Телефонът се включва и ми изписва "За съжаление приложенито com.android.phone спря да работи" след което телефонът се рестартира и пак същото. Използвах флаштуул за да върна телефона от 6.0.1 до 5.1.1 пробвах с различни firmwares но винаги имаше някакъв проблем . С PC Companion след software repair телефона работи , но отново е на 6.0.1 . Къде може да е проблемът ? Пробвах към 6-7 firmwares и с никои не става.
Цитирай
#8

@EnterCtrlLoL, След стартиране на Флаштул, избери Wipe - Wipe Apps_Log и UserData и флашваш отново 5.1.1, ако желаеш да останеш с тази версия на Андроид.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#9

(2016-08-15, 15:18:52)Monipeev написа:  @EnterCtrlLoL, След стартиране на Флаштул, избери Wipe - Wipe Apps_Log и UserData и флашваш отново 5.1.1, ако желаеш да останеш с тази версия на Андроид.

Много благодаря Monipeev най-накрая тръгна без проблеми !
Цитирай
#10

И при мен стана така,не бях отметнал вайпа и така няколко флаша,хих ама сме шматки....четене си иска.Благодарности за полезното инфо,стана и при мен с описанието,успех на всички и четете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)