Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ръководство] ROOT Note 4 N910C Android 5.1.1 с TWRP Recovery и CF-Auto-Root
#76

Имали начин да се Root-не без да се активира кнокса?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#77

Няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#78

Значи аз рутнах по втория начин с talexop_Kernel_N910C_5.1.1_C0H4_v1.03_su_busybox_wififix.zip по лесно ми беше.
Благодаря за помощта.
Само незнам как да премахна knox security log с титаниум бекъп

LG G3
Samsung Note 4
Galaxy Tab A
Цитирай
#79

Тия, дето сме с COJ5, няма начин за руут, нали? Смисъл няма да стане по тоя начин? Че чета някви неща за заключен bootloader и се чудя защо ъпдейтнах...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#80

Руутва се само да не ти дреме за knox-a.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#81

Абе малко почва да не ми дреме..
Другата седмица ще седна да прочета малко повече и може би ще руутвам най-накрая.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#82

Руутва се без проблем. Просто след COJ5 няма връщане назад.
Цитирай
#83

Ахааа, значи аз толкова съм чел :д
Няма проблем значи, аз съм винаги "Продължаваме напред!", пък и с РОМ-овете си е супер.
Мерси за разяснението.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#84

Абе не точно, защото за момента не можем да сложим MIUI, защото то иска стария буутлоадер. Wink
Цитирай
#85

Колеги има ли вече руут без да променя knox-a ?
Цитирай
#86

Не, няма.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#87

Здравейте колеги,днес се сдобих с това телефонче та ще се захващам с рутване и т.н. Преди всичко обаче имам 1-2 въпроса за да не стават грешки. Въпроса ми е при втория вариант след като флашна с один twrp-2.8.7.0-treltexx.img.tar от новото рекавъри флашвам talexop_Kernel_N910C_5.1.1_C0H4_v1.03_su_busybox_wififix.zip и правя уайповете,след това трябва ли да влашвам CF-Auto-Root-trelte-treltexx-smn910c.zip или вече няма нужда? Втория въпрос е вместо talexop_Kernel_N910C_5.1.1_C0H4_v1.03_su_busybox_wififix.zip не е ли по-добре да сложа talexop_Kernel_N910C_5.1.1_C0I4_v1.04_su_busybox_wififix.zip от темата на разработчика? Телефона ми е с версия N910CXXU1COI4,нарочно не го ъпдейтвах до COJ5 за да мога евентуално да му сложа MIUI.Въпросите ми са малко новобрански,но пък с отговорите ви се надявам да помогнем и на други като мен-новобранци.
Цитирай
#88

Да, по-добре е да сложиш по-новия. Инсталираш само единия файл.

D_coffee
Цитирай
#89

Здравейте,може ли да ме насочите коя версия TWRP да дръпна за ММ ром?От скоро съм пак с Ноут4 и мисля да му флашна 6.0.1 и от там нататък познатите благинки.На лолипоп го направих по темата,но за ММ не съм сигурен как става,първо рековери и после CF-Auto-Root или обратно?Ако някой може да ъпдейтне темата за рековъри и рут при Маршмелоу ще съм много благодарен,а и предполагам не само аз.
Цитирай
#90

За ММ влизаш тук - https://autoroot.chainfire.eu и си намираш файла за твоя модел (задължително да е за MM!) и после го флашваш с Один.

D_coffee
Цитирай
#91

Да,благодаря.Всъщност се оказа доста лесно,просто трябваше да си припомня кое как става.Само дето аз минах първо през флаш на рековери и после си флашнах Hani Base ром който е прерутнат и с махнати някои излишни неща.Сложих и Xposed Instaler и сега да видим как ще се държи като цяло.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)