Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S850 - неработещ Touch Screen
#1

Здравейте приятели

Проблемът ми е че Touch Screen-а на моето Lenovo S850 отказа. Искам да пробвам с  Reset, но както се досещате не мога да върша нищо по телефона, освен да го включвам и изключвам. Доколкото успявам да установя смятам, че бутоните функционират, както и всичко по него, доколкото е видно.

Въпросът ми е: мога ли да извърша Reset /възстановяване на фабрични настройки/ по някакъв различен начин - чрез бутоните, чрез помощна програма от РС или друг способ ако съществува. Моля ако имате подобен опит или идеи относно това, споделете и опишете процеса.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

натискаш едновременно трите бутона-за усилване,намаляване на звука и за включване.Влизаш в рековърито и навигираш с бутоните за усилване и намаляване на звука,избираш ресет чрез бутона за включване,но ако тъча е заминал не мисля,че с ресет ще сеоправи,но пробвай

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#3

petyr1970

Направих това което ме посъветва. Бутон RESET липсва. Опциите които ми дава са:
REBOOT
INSTAL UPDATE PACKAGE
WIPE USER DATA
POWEROFF

… може би WIPE USER DATA???
Цитирай
#4

Да, Wipe user data e.

D_coffee
Цитирай
#5

Благодаря приятели, но както petyr1970 предположи, не се оправи. Явно тъча е заминал. Някакви други предложения?..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)