Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз Варна смяна на дисплей Ми 3
#1

Здравейте,

Съжалявам ако има подобна тема, но не съм я видял и ако е така, моля за линк към нея.
Препоръчайте ми добър сервиз за да ми сменят дисплей на телефона. Ще ми се да са внимателни, и да не ми прецакат антените като го събират. Поръчал съм целия дисплей с рамката и бутоните, та няма хамалагия по смяната. Погледнах в нета как става, мисля, че и сам мога, но не ми се открива топлата вода. Ако е нещо против правилата, може да ми давате контакти на лични съобщения.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще използвам темата на колегата, да попитам нещо.Ситуацията е следната.Забелязвам, че от дясната страна, стъклото на дисплея не е прилепнал като хората точно по средата / около два сантиметра/ и като натискам там леко хлътва на вътре.Всякаш е отлепен от рамката.На тъмно, като погледна от страни дори прозира светлина.Съвсем малко е и по никакъв начин не пречи, но го знам и е гадно.Въпроса ми е, самото стъкло залепено ли е или на щипки някак си е хванато? Какво бихте ме посъветвали, не ми се връща телефона до Китай, а и не знам има ли смисъл заради това да сменям дисплей и т.н.Благодаря предварително.
Цитирай
#3

Звучи ми като да имаш издута батерия.За да изпъква чак толкова много ,че да виждаш подсветката на екрана трябва нещо да го наппъва отвътре.Не се сещам какво друго може да го причини освен батерията.Забелязал ли си дали държи заряд достатъчно ?
Иначе целият дисплей се вади нагоре,така поне съм гледал по клиповете в тубата.
Цитирай
#4

Батерията се държи уникално, нямам забележки.Ако събера смелост може и да го отворя да видя какво става...
Цитирай
#5

Tolostoi : Има кадърни сервизи във Варна,  но... Не знам кой ще бъде съгласен да ти вземе готовите части , да ти ги сглоби и да ти вземе малко пари (същевременно да гарантира след това), защото са вложили САМО труд...а и да те почерпят Wink Имат друга политика, а тя е да ти продадат Те определена част, като така ще си вземат "пая" за работа,  който ще е в пъти повече,  защото всички вече знаем, че частите са евтини, труда скъп. Ако има такъв, който ще вземе малко и работи с части на клиента... Бих искал и аз да го знам Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Най-много мразя, гаден тъч за телефон, а точно това ще получа ако ми сложат пръчка, за това си поръчах най-скъпия. Имам предложение от човек от форума, но трябва да го пратя до София, което не ми е проблем, но понеже телефона си работи и ме мързи да прехвърлям всичко на друг го отлагам.
Цитирай
#7

Смениха ми дисплея успешно в един сервиз на пазара. На кръстовището Стара Планина с Ангел Кънчев се пада точно на ъгъла в кооперация, по едни стълбички нагоре е сервиза. Доволен, всичко работи, 30 лв. ми взеха и стана бързо ... 2-3 часа да е стоял при тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)