Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации / Ъпдейти за M4 Aqua
#26

Някой на МТел да е получил вече А.2.147 ? Rolleyes
Цитирай
Аксесоари
#27

Все още Не. Разполагаш ли с по-подробна информация, кога трябва да очакваме?
Цитирай
#28

Ами не. Просто видях, че по-горе в темата, колега на Виваком вече е получил и затова питам.
Цитирай
#29

Аз получих,но апарата ми е закупен от технополис

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#30

И аз това се чуда тия от Мтел нема ли да я пускат тая актуализация, хората на Виваком чакат вече Android 6.0 докато ние чакаме още тая.
Цитирай
#31

Качи си го с Flashtool, гаранцията не пада..
Цитирай
#32

Идеално, догодина го чакаме Маршала Tongue. Аз съм на Мтел и имам вече 2.A.247, но моят е от Технополис апарат. От Мтел никога повече няма да си взема телефон. За последно сбърках преди 3 години.
Цитирай
#33

Незнам ама само да ми изтече договора и веднага се места към виваком, тия нито плановете са и добри нито предлагат много телефони. Дано да се промени нещо за тия 2 години ама ме съмнява.
Цитирай
#34

Кой е последния дето са пускали тия свещници от мтел,
днес пробвах на две техни и това беше последната[Изображение: 5f73f047b120eb9b22c3ba547cf7b8f1.jpg]
Цитирай
#35

Тези, които са с А.2.147 забелязват ли някаква разлика в работата на телефона, загряване, издръжливост на батерия, памет... Въобще като цяло по-добре ли е от преди?
Цитирай
#36

Впрочем ъпдейта е А.2.147 и майче е само за фикс на stagefright,аз лично разлика в производителноста не виждам

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#37

Днес получих имейл от sony за пуснат ъпдейт (v. 26.1.A.2.167)
Цитирай
#38
Smile 

това за едносимовите ли се отнася и каква ще е разликата, ще се оправи ли лагът в игрите. Аз съм с 5,0 26.1.А.2.99 и ми излиза, че нямам друг ъпдейт. Та питането ми е какви са тези малки ъпдейти и със 5,0 ли да си седя ако случайно получа или новия  (v. 26.1.A.2.167). Благодаря за информацията предварително.  Big Grin

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#39

Моят е с една сим. Сега го слагам и ще видим, но надали е нещо кой знае какво. Ето и съдържанието на имейла:
Xperia M4 Aqua: New software is available
There is a software update (v. 26.1.A.2.167) available for your device. Update your device's software and enjoy new features, better performance, speed and bug fixes. You can update the software today using your computer or wait until it’s available directly in your device (often within a couple of days). It's easy and no backup is needed.
Updating your device using a computer
Download and install one of the applications below. Connect your device to a computer using a USB cable, and update your device.
Цитирай
#40

Току що го актуализирах, версията на актуализацията е 26.1.A.2.167
Цитирай
#41

има ли разлика, пробвай carx drift или despicable me, ако е изчезнал лага да слагам. Cool

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#42

Току що гледах това https://www.youtube.com/watch?v=rfEjx2Oajrw 
Което ме притесни как чист телефон от 3гб след ъпдеит става 1.5гб някой забелязал ли е подобно редуциране на цялостната памет .
Цитирай
#43

Аз го обнових преди около час и го пробвах на Subway Surfers и сега загрява доста по-малко и по-бавно, играта върви по-добре от преди като от време на време върви много гладко и от време на време с лек лаг. За сега друго не съм пробвал, но изглежда, че работи по-добре от предния ъпдейт.

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай
#44

Освободи ми се около 500mb памет, за сега съм доволен от ъпдейт-а.
Цитирай
#45

С Flashtool ли си сложихте новата актуализация
Цитирай
#46

На мен ми изкочи в "What's new"-to.
Цитирай
#47

Аз ръчно през телефона несъм използвал компютъра, сега имам 824mb свободна памет добре е .
Цитирай
#48

На мен ми стоеше като известие и не можеше да се махне и от там го инсталирах.

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай
#49

Така на мен ми излезе със wi-fi да го инсталирам, но след инстала нямах никакви приложения в лаунчера нито в менюто му, но всичко друго си работеше в настройки..Сега му зададах начални настройки да видим какво ще се случи..
се едно празен лаунчер и само иконката за менюто ...

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#50

Трябвало е да изчакаш, след няколко минути и май-много един рестарт на тела приложенията се възобновяват.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)