Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации / Ъпдейти за M4 Aqua

Наземно по рано ще го получиш Smile

Sent from my E2303 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги не можах да разбера как да си ъпдеитна сони м4 аква до 6.0 от телефона не дава пише че е актоализиран до 26.1.А.3.111
5.0 влизам в сонимобиле.ком показва че има актоализация 6.0 после пиша имеи на телефона и показва че съм обтимизиран нямало ъпдеит от теленор е купен телефона благодаря предварително.
Цитирай

@bekama_89, Провери и си освободи достатъчно свободно място на телефона.
Зареди си батерията поне до около 80% и опитай отново, но през програмата за компютър, Xperia Companion.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Използвай програмата за обновяване.
http://support.sonymobile.com/bg/tools/x...companion/

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2016-11-28, 20:35:09)xn3k написа:  Използвай програмата за обновяване.
http://support.sonymobile.com/bg/tools/x...companion/

Точно тази програма тегля сваля се после пчвам да я инсталира и дава някаква грешка на първа стъпка още.лаптопа е нов 4гб рам вин 7
п.с батериятае пълна имам 1гб място в телефона.
Цитирай

Значи си имал в предвид, че то дава грешка при инсталирането на програмата Xperia Companion, a не грешка при самата актуализация на софтуера в телефона, както описа на лично съобщение.
Каква е грешката все пак, която ти дава при прекратяване на инсталацията на програмата Xperia Companion?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Някой знае ли от къде да изтегля по старата версия на Xperia Companion че ми дава грешка при инсталацията. http://www.prikachi.com/images/413/8971413R.jpg
Цитирай

Ето го твоя проблем:
https://talk.sonymobile.com/t5/PC-Mac-So...-p/1166647

Липсват ти ъпдейти на ОС.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Здравейте , след последния ъпдейт се появи проблем. Не мога да набирам никой от телефона. Сложих друга карта, проблема си остана. Направих му software repair чрез менюто на Xperia Companion. Проблема не се отстрани. Сложих картата в Галаксито  (SG2) там си бачка. Има ли някакакви настройки или нещо което мога да направя :? . Телефона го имам от година, подарък ми е , но няма гаранция. Благодаря предварително Smile

В.
Цитирай

Здрасти! Мястото, където според мен би имало подобна настройка се намира като отидеш на (ТЕЛЕФОН) и натиснеш трите вертикални точки, които се намират горе в дясно. От падащото меню отиваш на (НАСТРОЙКИ ОБАЖДАНИЯ) и там ровичкаш и експериментираш. :-)
Цитирай

Здравейте , доста ровене и опити паднаха , но ефект уви няма.  Как да върна предишната версия на андроид, преди последния ъпдейт.

В.
Цитирай

@valkooooo, Би могъл да върнеш предходна версия или компилация на Андроид, след като се запознаеш добре с тази тема и инсталираш драйверите за модела телефон:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931
и след сваляне на конкретната, желана версия на фърмуера за модела устройство на компютъра.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Днес реших да си ъпдейтна софтуера, но ми искаше 524мб свободно място. От Xperia Companion Ми даваше, че имам свободни 200мб, изтрих си почти всички приложения и които можах преместих на картата и свободната памет стана 400мб, а от телефона ми я дава над 1 гигабайт. И сега следва инсталиране отначало на всички приложения и после ще си го бия в главата тва умряло сони... много съм разочарован от м4-ката, а сони винаги са ми допадали много като телефони. Явно от сони искат да им се купуват само телефоните от високия клас. С тая 8 гб вградена памет от която могат да се използват около 2 гигабайта, телефона за нищо не става освен да си го ползвам като подводно огледало.

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай

Пич, искаш от телефон с нисък клас да се държи като за висок. Няма такова животно. Преди да вземеш тела не порочете ли хатактеристиките му? Не виждам за какво има да мрънкаш....
Цитирай

Паметта реално е много по малко понеже иска около 550мб свободни за ъпдейт на аппове които са по 20мб Big Grin ,но хората са казали "Има евтино , има и Хубаво" !

Sent from my E2303 using Tapatalk
Цитирай

Има и евтино и хубаво, насочете се към китайските производители Smile

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай

(2016-12-09, 09:10:14)plamen_k написа:  Има и евтино и хубаво, насочете се към китайските производители Smile

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Да, там поне за ъпдейти няма да се тревожиш, както излезе от завода така си стои докато му се разпоят платките Lol
Цитирай

Наясно бях, че няма много памет телефона, но нямах представа, че няма да мога да си освободя място за един ъпдейт. Толкова приложения изтрих и пак не можах да освободя място, дразни ме само, че не мога да махна известието за ъпдейт иначе телефона си върви добре и с 6.0, а и май малко прекалих с изказването защото се бях изнервил, че се занимавах и накрая нищо не направих.  Rolleyes Tooth

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай

Най-лесно едни заводски настройки, след което правиш ъпдейта. Пак заводски и си слагаш приложенията, които позваш.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай

А защо не го обнови през Xperia Companion? През програмата май не се изисква свободно място на телефона.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Винаги съм го ъпдейтвал от там, но ми дава свободни 400 мегабайта, а от телефона също не става. Оказва се, че телефонът има два дяла на паметта и някакси трябва да освободя място на този, на който е софтуера. Остава вариянта както споменахте с заводските настройки и да инсталирам после приложенията.

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай

Аз моя го играх с заводските за най-сигурно Smile

Sent from my E2303 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги, на ясно ли сте дали ще имаче 7.0, защото тея бъгове и камера не мога да ги търпя вече или и да излезе няма да имаме място за него... Както при всички, така и при мен мястото е много голям проблем... Нямам нищо на телефона. Всичко е на картата памет и отново имам 200 мб свободно пространство...
Цитирай

(2016-12-11, 16:13:57)bohem написа:  Здравейте колеги, на ясно ли сте дали ще имаче 7.0, защото тея бъгове и камера не мога да ги търпя вече или и да излезе няма да имаме място за него... Както при всички, така и при мен мястото е много голям проблем... Нямам нищо на телефона. Всичко е на картата памет и отново имам 200 мб свободно пространство...

Надали ще имаме nougat, поне не официално, от Custom ROM може и да ни дадат ама надали им се занимава на хората...
Цитирай

(2016-12-05, 21:44:54)Monipeev написа:  @valkooooo, Би могъл да върнеш предходна версия или компилация на Андроид, след като се запознаеш добре с тази тема и инсталираш драйверите за модела телефон:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931
и след сваляне на конкретната, желана версия на фърмуера за модела устройство на компютъра.
За много години и от мен! Нищо не стана с тела , всичко си му работи , дори нета през сим картата, но разговорите не можах да ги оправя. Оказа се че все пак тела има гаранция , нищо че е подарък. Днес го занесох в офиса на оранжевия оператор и му приеха рекламацията :Smile Сега ще чакаме , пък дано стане Smile

В.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)