Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свържете зарядното
#1

Здравейте,заряда на батерията ми показва че е на 5% и на локсриин ми излиза надписа "свържете зарядното". След като го включа в контакта да се зарежда екрана светва ярко (тоест явно излиза от икономичен режим) и на батерията се показва една мълния зачеркната с две червени линии.Като го заключа на локскриина пак ми стой надписа "свържете зарядното". Като влезна в настройки/батерия - пак пише 5% - не се зарежда.Това проблем ли е и на какво се дължи.Не мога да кажа как е понеже за първи път зареждам таблета, тъй като го закупих втора употреба днес.

P.S След 4 часа наблюдение резултата е същия с надписа и зачеркнатата мълния на батерията, само че се е напълнила на половина в зелено и процентите вече са 64.
Цитирай
Аксесоари
#2

А защо просто не изчакаш за да видиш дали се зарежда? Smile
Цитирай
#3

Зарежда се до 100% за около 8 часа.Малко ме притеснява че този надпис си стой постоянно, тоест не пише "Зареждане", а и не е ли много времето за зареждане при положение че зарядното е 2,5А. И така като го гледам си е отигиналното, както и кабела.Пробвах с някакви програми за батерията -калибриране и стойности на ампеража ама май само прах в очите, демек никакъв резултат.Иначе го зареждам всяка вечер като през деня играя или ползвам wi-fi около 4-5 часа.Предполагам това е нормално за 2 годишен таблет?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)