Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand не работи напълно
#1

Здравейте! От вчера имам играчката, но не мога да я направя, така че винаги да ме известява за каквито и да е notifications. Купих си програмата Mi notify pro но файда няма. По настройки всичко съм разцъкал - да вибрира винаги дори и екрана да е включен. Проблема е, че не го прави. Мери много правилно крачки и сън(днес ми се обадиха в 10:25, гривната отчете че в 10:26 съм се събудил), но това с notifications не мога да го наглася. Дори през MiFit като задам на 3 приложения да ме известява отново нищо от тях. Когато някой ми звъни или смс вибрира свети всичко. Но пишат ли ми viber fb messenger - нищо. ползвам го с телефон mi4. Идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

А от settings Blenotificationservice пуснато ли е ? От Settings-Privacy-Device Administration-Notification access.
Цитирай
#3

Да.
В крайна сметка разкарах всичко, рестартирах, инсталирах приложението и се оправи. Може да я триете
Цитирай
#4

Извинявам се - един въпрос към колегата с гривната от вчера. Тъй като и аз чакам мойта да пристигне, след като я поръчах се оказа че пращат нова версия само с бели ЛЕД и увеличен капацитет на батерията. При вас със цветните диоди ли е или новата?
Цитирай
#5

Колега, много внимавай, да не е менте. Има доста ментета из китайски магазини. Нова версия на гривната се очаква към Октомври месец с телефона Ми5. Новата версия ще има и пулсомер. Иначе сега, стандартната гривна си е с цветни диоди и еднакъв капацитет на батерията. Процедирай с голямо внимание.
Аз ако бях щях да спра поръчката.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#6

(2015-09-25, 15:29:00)gerypo написа:  Извинявам се - един въпрос към колегата с гривната от вчера. Тъй като и аз чакам мойта да пристигне, след като я поръчах се оказа че пращат нова версия само с бели ЛЕД и увеличен капацитет на батерията. При вас със цветните диоди ли е или новата?

Диодите трябва да са зелени! Можеш да им промениш цвета на какъвто искаш Wink

Ако са само бели и не може да се сменя цвета си ударил голямо дърво...
Цитирай
#7

Как разбрахте какви са диодите като цвят? След като могат да се настройват за какъвто цвят искаш да показват. А и под покритието изглеждат бели, а най - вероятно са безцветни.

OnePlus 3T
Цитирай
#8

Ами доста попрочетох из форума на xiaomi -имаше официален announce от преди няколко дни че са пуснали тази подобрена версия, която не я водят нов модел обаче. При най-високо рейтнатия пеодавач в Али даже вече няма от цветната версия. Продавача от който аз я поръчах даже ми прати официалния му мейл от фирмата за този рилийз, така че аз съм 90% сигурна вече че е така, но събирам отзиви за новия видSmile
Цитирай
#9

Еми супер Smile Би трябвало пак да работи с моднатия ап за нотификациите Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)