Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Добра новина за феновете на марката вече MEIZU PRO5 го има в [font=Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]AliExpress   http://www.aliexpress.com/item/Original-...5,201409_5[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-senif, SimSun, 宋体]без мита и такси .[/font]

Huawei p30 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Нищо лично,но 1200-300 лв за Meizu...... Unknw_mini


[Изображение: 8374829O.png]
Цитирай
#3

@tonkata07,  32gb на Алито без такси - US $ 529.99 в наличност. Cool

 
Цитирай
#4

А,ако платиш и таксите ?  Smile 
То и тук 32 GB  е 470 евра с доставка и такси,но.......Не знам.....Пак си е цифра..... Smile
Цитирай
#5

tonkata07, няма такси. Smile

 
Цитирай
#6

не е баш 529$,по моите сметки е 519+39
Цитирай
#7

@oxy2, зависи от опцията. Със Standard With Gifts е  $519.99. Предлагат и безплатна доставка.Smile

 
Цитирай
#8

Да така е,но нека кажем на незнаещите,че тогава отпада опцията за таксите и АКО ти спрат пратката на митница ще платиш доста парички
Цитирай
#9

oxy2, затова си поръчваш с DHL. Ако доставката ще е с куриер няма да има никакви такси. Плаща се само стоката + доставката.

 
Цитирай
#10

Въртим се в един кръг.няма такси само с dhl,но цената скача с $40 а не ти както писа.с другите ддоставки е на късмет,пак минава,но понякога спират.
Цитирай
#11

oxy2, явно в кръг се въртиш само ти. Въпроса за таксите зависи от начина и пътя на доставката. В единия случай ги имаш, в другия - не.

 
Цитирай
#12

Въртя се защото искам да обясня на хората правилно,а не както ти наполовина.
Цитирай
#13

Независимо от доставчика (поща, куриер), всяка стока минава през митница и ако е на стойност над определена ( мисля че беше 30 долара), се начислява 20% ДДС ако се доставя от страна извън ЕС. Електрониката не се обмитява, за разлика от някои други видове стоки. Въпросът е каква стойност е обявил търговеца на етикета. Но дори и при ниска стойност, в митницата могат да направят проверка и да отворят дадена пратка и ако се усъмнят в цената, да ти изискат документ за плащане. Друг е въпроса, че много от дребните пратки често минават метър. Гаранция-Франция.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#14

Ето тук плащаш доставка 34 евро и не плащаш нищо повече, стоката докарана с DHL минава, като доставка през EU и не плащаш нищо друго. Вероятно правят някаква врътка с документите, че идва от складове в EU и всичко е на 6. От този форум няколко човека са поръчали (Meizu MX5) от този търговец и не са платили нищо освен цената на телефона и доставката през DHL.
Цитирай
#15

Нещо съм му хвърлил око,ама се чудя тоз или mx5....мнения
Цитирай
#16

@uglyipl Kaкви врътки правят незнам, но реално телефоните идват от Англия, а не само документите им. Поръчал съм 4 телефона от този търговец и винаги са идвали в рамките на 5-6 дена от Китай през Англия до мен.

@toniowie Много скъпо това про, според мен не си заслужава. За по-малко пари можеш да си вземеш от тук нов Note 4 с реална 2г гаранция. Обезсмисля се напълно като китайски напомпен, но евтин телефон.
Разликата в пари между Про версията и Mx5 е цели 200 евро.
Взимай Mx5 от този търговец с доставката до бг 16гб версия ще ти излезе под 300 евро или около 580 лв.
Аз като го взимах преди месец-два беше с около 100лв повече
Цитирай
#17

В България да се предлага някъде вече ?
Цитирай
#18

Meizu Pro 5 Mini ще се появи по-рано от очаквaното!

Li Nan обяви през ноември, че телефонът ще види бял свят през първата половина на 2016г,но последните слухове са доста по-ранна дата-вероятно до края на месеца.
Устройството ще е с 4.7" дисплей, 3 GB Ram, 32/64 GB Rom и 16 Mp сензор Sony IMX 230.
Другата разлика е чипа с, който ще е снабден Pro5 Mini.
Тук Meizu залагат на 10-ядрения Helio X 20 с тактова честота 2.2 GHz за сметка на Exynos 7420.
Цената на, която телефонът ще се появи на пазара е 1999 юана.

   

   
Цитирай
#19

Не е зле като за Pro 6,но ще си остане само....рендър.....За съжаление......Smile

[Изображение: 8546661u.jpg]
Цитирай
#20

От днес и PRO 5 "I" вече "G"- Global е с ъпдейт http://www.flyme.cn/en/firmwarelist?modelId=71&type=1
Цитирай
#21

Е да се похваля наи сетне и аз се сдобих с телефона ,поръчах го от Али експрес .Доставиха го от Лондон направо за около 4 дена.Интернационална версия http://www.aliexpress.com/item/Original-...16129.html
Като цяло останах с много добри впечатления сравнен с МХ5 .Самият телефон е малко по голям с интернационална версия на Флеима е и работи добре за сега не съм усетил още бъгове. Страхотно впечатление ми направи звукът който вади просто е страхотен накефих се много камерата работи по добре ,сензора за пръстов отпечатък работи по добре бързо.Само някои елементи от менюто забелязах че нямат превод ,но не е фатално.Телефона е като чист Андроид почити нищо няма инсталирано.Слушалките в комплекта са страхотни вадят страхотен звук за размера си и са оригинални.Като цяло телефона ми харесва много повече от МХ5.З
За сега е това по нататък ще пиша още .

Huawei p30 pro
Цитирай
#22

Честито колега мн дс те радва.бързичко ти го доставиха браво.а националната версия как са направили пропуски в превода не знам но не е фатално да.ще чакаме мнения за батерията как се държи макар че си е строго индивидуално за всеки.,а аз съм си havyuser.честито.
Цитирай
#23

Да споделя наблюденията си относно ъбдета до Flyme OS 5.1.2.0G за MEIZU PRO 5 .Общо взето има разлика върви добре за сега .Нещото което забелязах че българският език наполовина и че и повече липсва в превода ,а предишната версия имаше повече преведено.Да видим батерията как ще е но поне е чист Андроид в базовата инсталация .Всичко си слагаш допълнително.Иначе телефона е страхотен върви като драгстер .По натам ще пиша как се държи батерията и като цяло как е .
Хайде бе пишете само аз ли съм съм с MEIZU PRO 5


Послепис

Лошо не получава настроики на мобилен интернет а не знам и не успях да ги настроя това е кое то сериозен недостатък.Може би поради липсата на профил в Флеим се получава така ,понеже от там прави синхронизация на всичко.Батерията сега държи около ден с включен нет и нормално в нета.Ще чакам по нататъшни ъбдеити.
Връщам на базова версия.

Huawei p30 pro
Цитирай
#24

За сега си май само ти.колко ти държи батерията?пусни,някви,снимки ако можеш
Цитирай
#25

@turboie ако не си върнал още предишната версия пробвай да зададеш ръчно APN, след което избираш този профил, който си създал, поне така е при МХ4.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)