Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

При флеим 5 няма Флеим профил липсва.А явно в него са запазени настроиките за мобилния интернет и запазените пароли за WIFI.Отворих APN и се опитах ръчно да направя настройките но са доста по различни от останалите телефони и не успях да ги направя.Новият флеим 5 върви супер но превода на български почити липсва тук таме нещо е преведено и останалото на англйски.И върнах на базовата ,която работи стабилно и има що годе превод.Ще изчакам бъдещи ъбдеити да видим как ще е дали бългърският дали няма да изчезне нацяло.

Huawei p30 pro
Цитирай
Аксесоари
#27

https://youtu.be/Bu_p3G7mv7o
Ти тък как няма да има настройките за мобилен Интернет.А приложението за акаунта е махнато за сега, защото се подготвят за глобален маркет на английски. Еко ти трябва мога да ти го дам и от него да си рутнеш телефонна.
Цитирай
#28

Не искам да го рутвам за кво ми е да го рутвам няма кво да трия .Определено липсата на флеим акаунт ще окаже отрицателна въздеиствие върху потребителите ,и като гледам маи няма да има нужда да ъбдеитвам по нагоре .Нещата не вървят на добре ,спрямо бългърският потребител.

Huawei p30 pro
Цитирай
#29

Root-a на мен ми трябва за Xposed и за TB. А Flyme 5 е огромна крачка в правилната посока за Meizu ,не знам как са се мъчили хората с Flyme 4 аз е изтраях само месец.
Цитирай
#30

Шпионски снимки на Pro 5 Ubuntu edition.....Smile

           
Цитирай
#31

Хайде да ви е честита новата Flyme OS 5.1.3.0G  слагам я и да видим как ще? По късно ще напиша отзиви.
Сложих я варви добре само дето нямам настройки на интернет на Виваком съм пробвах да ги направя ама не става някои знае ли някой на  Виваком настройките как се правят да сподели.Няма флеим акаун,и рут.Превода на бългърски е тук таме. Сега ще виядя батерията как ще се държи.

Huawei p30 pro
Цитирай
#32

@turboie Откъде и колко ти излезе телефончето ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#33

@Rad0slaw, от Али, търговец TO.

 
Цитирай
#34

От Али експрес го купих 885 лева с доставка DHL 64г вградена памет 4 г рам с подарък слушалки Меизу МП31 с интернационална версия на софтуера и зарядното е евро стандарт.Много съм доволен работи много хубаво.

Huawei p30 pro
Цитирай
#35

Със сигурност работи хубаво, ноо и цената му е хубава Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#36

Здравейте,
Имам Meizu Pro 5 M576G, с Flyme 5.1.11.0 G.

Купуван е от българска фирма, но дойде с версия A, и сам си го прехвърлих към G версията.

Проблемът е, че преди два месеца работих временно на място, където няма сигнал за телефония.
Преди 1 месец си преподписах договора с Telenor и вече съм с 4G план.
Sim картата не са я сменяли.

Ситуацията е, такава че в последните два месеца не съм променял нищо по софтуера на телефона, но дали ще е на 4G first, дали ще е на 3G или 2G все тая, от време на време телефона, вече дори в нас, се случва да остава без сигнал и когато хората ме търсят им казва, че съм си спрял телефона.

Прави го по различно време и не мога да хвана кога и какъв е проблема.

Дали е от преподписването или от нещо друго.

Чудя се дали телефона да го пращам на сервиз или?
Цитирай
#37

Здравейте всички!Попадна ми Про 5,когато се опитам да го актуализирам,излиза съобщение firmware corrupt и нищо не се актуализира.Друг проблем - има флейм акаунт,на който естествено не му знам паролата,а и няма откъде да я взема.Опитах се да създам нов профил,но дава грешка.В момента е с I версия - 4.5.2I .Накратко,ще се радвам,ако се включи някой,който ще се наеме да го оправи.
Цитирай
#38

(2022-03-21, 12:13:08)balkankars написа:  Здравейте всички!Попадна ми Про 5,когато се опитам да го актуализирам,излиза съобщение firmware corrupt и нищо не се актуализира.Друг проблем - има флейм акаунт,на който естествено не му знам паролата,а и няма откъде да я взема.Опитах се да създам нов профил,но дава грешка.В момента е с I версия - 4.5.2I .Накратко,ще се радвам,ако се включи някой,който ще се наеме да го оправи.
Това явно е от момента, когато още имаше "И" версия на Флайми. Твоята версия май е последна. Иначе има "Г" версия за ПРО 5 тук. Но май ще трябва да бутне човек, който разбира. Щом и телефонът е с логнат Флайми акаунт, на който не знаеш паролата, трябва да се флашва.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#39

Проблемът с версията го оправиха в сервиз и сега е ъпдейтнат до последната налична,но не успяха да се справят с флейм акаунта.За момента ще се ползва така,а ако някой се наема да оправи акаунта,да пише тук или на лично.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)