Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Голям проблем с Tengda S5 Черен екран не тръгва
#1

общо взето телефона си го прецаках сам ,като исках да направя factory reset  но по средата на зареждането телефона угасна .след като се опитах да го включа екрана светна в черно и до там.опитвам се да го свържа с комп но не става само се появява и изчезва.ако има някой който да помогне или да ме свърже с някой който да може да реанимира телефона ще съм много благодарен

X18i 3G
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че тук е описано как да си го преинсталираш >> http://pandawillforum.com/showthread.php...post136968

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

да гледах тази тема ,но проблема при мен е че не мога да свържа телефона с компа
аз съм с уйн 10 и само ми се разкача

X18i 3G
Цитирай
#4

Пробвай на Windows 7 Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

не става и на уйн xp

X18i 3G
Цитирай
#6

Това правиш ли го?


Disconnect your phone from the usb cable if connected and remove its battery.

Then insert battery and quickly connect usb cable to phone and wait.
You should see in SPFlashTools a progress bar. The process of readback takes 20-30 minutes.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

да правя го но само ми се конектва и дисконектва като повечето време е дисконектнат

X18i 3G
Цитирай
#8

Извади батерията и го свържи с кабела и после сложи батерията ... така пробва ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

da пробвах.но пак същото положение

не знам може би бъркам някъде.
ти мислиш ли че можеш да го оправиш ако е така да ти го пратя

X18i 3G
Цитирай
#10

Аз не живея в България иначе с удоволствие ще го подкарам Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

подкарах го. благодаря много на rado__8 за напътствията.
да ви кажа че много съм разочарован от прословутите сервизи за gsm-ми в бургас явно за тях съществуват телефони нокиа и самсунг .изключвам само сервиза над калината защото само той реши да пробва да го оправи но каза че с неговите програми не може да го подкара."за китайските телефони нямало части нямало софтуеар".а да питам тези телефони не са ли направени от части или може би са от въздух . та след като повикаш неволята и се отзове някой като rado__8 да те побутне в правия път нещата се получават

X18i 3G
Цитирай
#12

Ти като гледаш, че пише сервиз не означава, че знаят и разбират. Повечето са един вид прекупвачи ... взимат ти устройството и го карат в сервиз и после ти взимат двойно. Другите киснат в нашия Форум Big Grin  Много се радвам, че го запали. Има добри отзиви за този телефон Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)