Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Буутлоадер презаключване
#1

Здравеите може ли някои да каже след като веднъж си отключил бутлоадера как може да го заключиш отново Motorola Moto G
Цитирай
Аксесоари
#2

Един път след, като си отключил bootloader - а не виждам смисъл да го заключваш.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Искам да го направя както си беше и по добрае е със заключен буутлоадер Според мене Твоя отключен ли е
Цитирай
#4

Не може да стане както преди, просто ще стане със статус relocked. Както каза колегата няма особен смисъл от това.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#5

"fgerg" Има и начин, по който да направиш така, че да не ти излиза досадното предупреждение за отключения bootloader.  Cool

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#6

Puss Puss Puss Предпочитам да е презаключен и ще продължавам да търся в нета тема за това Ех като няма начин що го оставя така А за досадното съобщение съм го направил  Флашва се оригиналното лого на Моторола И някои ако може да каже  GPE по същия начин ли си инсталира както е описано от тема Стоков ROM за Motorola MOTO G
Цитирай
#7

Кажи как да махна досадното лого ?
Цитирай
#8
Thumbs Up 

ок  ок ок

Премахва се с команди от команд промпт Аз ги имам във вид на бат фаил и не ги знам точно какви са Ако вече си си преинсталирал софтуера на Мотото слагаш бат фаила в папката където ти е разархивиран софтуера отваряш команд промпта и цъкаш на бат фаила за да го флашнеш и си готов  телефона се рестартира с логото на моторола  Даи скаип ще ти пратя някои фаил ако искаш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)