Анкета: Доволен ли съм след актуализацията - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
75.00%
9
75.00%
Не
25.00%
3
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1.1 Lollipop.
#1

След толкова чакане и отлагане от страна на Sony нека първият който получи Близалка с номер 5.1.1 да сподели Smile

Xperia U ; Xperia M; Xperia M2   
Цитирай
Аксесоари
#2

Android 5.1.1 Lollipop now rolling for Xperia M2 and M2 Aqua Smile
Цитирай
#3

Вече си с

1291-4870 
1286- 1897 
Това са първите М2 D2303

Xperia U ; Xperia M; Xperia M2   
Цитирай
#4

Ейййй най после, доживяхме да получим и ние прословутата близалка.
Цитирай
#5

Hungary +1,още го разучавам

Sony Xperia Z2,Sony Xperia M2,Samsung Galaxy Tab 3 10.1, Lenovo s60

Цитирай
#6

Честито на първите

Xperia U ; Xperia M; Xperia M2   
Цитирай
#7

Аз не съм много наясно как работят тези неща, но трябва да чакам mtel за моята Aqua или..? (понеже в Update Center няма нищо...)
Цитирай
#8

@alexandar93, Да, ако желаеш актуализация по официалния метод, ще е необходимо да изчакаш оператора да благоволи да го пусне.
Иначе остава варианта Флаштул и флашване на фърмуер чрез него.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#9

Благодаря за отговора. Smile Това с флашването заслужава ли си и дали е твърде сложно? Защото съм малко нетърпелив и ако трябва да чакам още месец оператора, ще ми дойде в повече. Ще съм благодарен за насоки към ръководство за начинаещи
Цитирай
#10

Хайде да се похваля, ето и няколко шотчета  Cool


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#11

Дългоочакваният ъпдейт е вече факт.
Ето и от мен няколко скрийншота.


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Xperia M2 (D2303)
Цитирай
#12

Много съм доволен от ъпдейта,телефона стана една идея по-бърз,даже скоростта на 3г връзката е по- бърза

Samsung A52s  5G
Цитирай
#13

Вращали ли сте към фабрични настройки след ъпдейта?
На Z сериите на някои им се губеха контактите.... Всичко ок ли е? През ОТА ли актуализирахте?
Цитирай
#14

Аз флашнах чрез flashtool и wipe-нах всичко. За OTA трябва да изчакаш оператора да го пусне, което може да отнеме време.
Като цяло ъпдейта е супер, но имам един голям проблем. Снимките/видеото заснети с камерата и 5.1 са с отвратиелно качество. Буквално WGA камера...
Цитирай
#15

(2015-09-30, 14:26:38)tochnia1 написа:  Вращали ли сте към фабрични настройки след ъпдейта?
На Z сериите на някои им се губеха контактите.... Всичко ок ли е? През ОТА ли актуализирахте?

По-добре върни.
Всяко връщане на фабрични настройки трие контактите. Запазвай си ги.
Цитирай
#16

Контактите са ми в gmail.com, но има случаи, като на една позната със Z3, която след актуализация през ОТА, в различните дни, разполагаше с различни контакти. Понякога имаше едни номера, после други.... Не е от настройките, защото на няколко пъти ги проследявахме и те не се променят! Същият проблем споделяха различни потребители от различни страни във форума на Сони!

Аз го чакам през ОТА, защото съм с немски фиемуеър и всички актуализации ми идват до ден два след пускането им! До преди час само в Гърция, Испания, Норвегия, Германия и оше една страна, на която не можах да разбера името (започваше с А) и то само на Водафон оператора я има актуализацията! На СЕ1,2,3 и 4 я нямаше! 

 Чакам я с нетърпение! Утре, най-късно други ден!!!

Защо да връщам до фабрични? Важно ли е? Някой правил ли го е? Наложително ли е било?
Цитирай
#17

Сега го свалям. само че намерих от другата тема линк. надявам се да няма ядове
Цитирай
#18

Ето как изглежда през ОТА самият ъпдейт! Утре, като го инсталирам ще споделя впечатления!

В офиса ми е инсталиран ПС КОПАНЬОН.....

Р.Р. Прикаченият файл.... Пиша от телефона и.....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Така вече съм с лолипопа. Върви мн добре не дава да го пипнеш. Камерата(дам сериозния проблем на М2) Е снима много добре вече няма ги различните оцветявания от светкавицата и и блясъка от нея. Синхронизирали са я. фокусира мн добре и бързо. А също и заснема по бързо. На тъмно е супер осветена. Но шибания шум на автоматичния режим е много. И друго като приближа снимката някак качеството се влошава изглежда много зле.Но на компа е супер. Няма да ви пращам снимка сами ще видите. Иначе телефона никога не се е държал толкова добре. Батерията се зарежда бързо и пада бавно.
Цитирай
#20

И при мен дойде, 5.1.1 Ъпдейта е екстра, NFC-то е фикснато всичко е адски добре. Призовавам всички които още се чудят дали да го ъпдейтват да го правят.
Цитирай
#21

Страхотен!!!!! Нямам думи!!!! Просто страхотен!!!!

Всичко е ок, батерия, екран, чувствителност, УНИКАЛНА КАМЕРА, въобще, всичко е ОК!

Няма бутон за изключване на звука, само на вибрация или тотал изключен!

Аз ли не мога да настроя или?
Цитирай
#22

Опциите на звука се контролират вече само от бутоните за звук.
Цитирай
#23

Намерих го това, но искам само без звук и без звук и с вибрация! Как става номера?
Как се разместват плъзгачите по ред?
Цитирай
#24

Цъкаш един път бутона да се появи панела.
Цъкаш на иконата с камбаната и минава на вибрация. Цъкаш още един път и минава на тих без вибрация с опция за постоянно или за настроено от теб определено време.
Цитирай
#25

Яко!!! Не бях обърнал внимание!!! 
Благодаря!!!

А опцията Не ме безпокойте, как се активира?

Благодаря отново!!!

Р.Р. "Не ме безпокойте" е точно там, където се изключва и вибрацията, сега го видях!!!


Последен въпрос (дано) - много тихо звъни!!! Някакви идеи освен стандартният начин, чрез усилване от настройките?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)