Анкета: Доволен ли съм след актуализацията - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
75.00%
9
75.00%
Не
25.00%
3
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1.1 Lollipop.
#26

6 часа дисплей при първия ден с 5.1.1    
Цитирай
Аксесоари
#27

Защо при lollipop-a, няма приложението споделяне с Xperia фейсбук?
Цитирай
#28

Само заради силата на звука възнамерявам да сe върна на Kitkat. Иначе всичко друго ми допадна, малко достъпа до контактите е труден ама ще може да се свикне, но това аудио просто нямам думи.

Sony Xperia M2 (D2303) Android Lolipop Stock ROM Rooted; Sony Xperia XA Black; Sony Xperia XZ3 Black; Samsung Galaxy A51 5G Black; Samsung Galaxy A52s 5G Awesome Black;
Samsung Galaxy Watch 3 Silver 45mm LTE
Цитирай
#29

Току-що го инсталирах и ще го тествам

Sony Xperia M2 , Black Rooted 5.1.1  
Цитирай
#30

Ако някой попадне на някакъв фикс за силата на звука през високоговорителя, нека го сподели.Сравнявах с го с lg l90 и iphone 4s -просто звука през високоговорителя на сонито и в пъти по слаб, евентуално дано сони пуснат ъпдейт да го пооправят малко.
Цитирай
#31

Мда така е. Не чувам алармата Big Grin
Цитирай
#32

А някой знае ли, защо присвоени мелодии, към различните контакти не звучат след актуализацията?
На 10-15 контакта имам различни мелодии от мемори картата, които показва, че са присвоени, а в същност не звънят, а си звъни основната мелодия на телефона, която също се намира на мемори картата?
Трябва ли да се бутне нещо в настройките или?
Цитирай
#33

Този проблем го имаме и при Z серията. Проблема идва от картата с памет. т.е. когато мелодиите са в картата не звънят, когато се в телефона - звънят с избраната мелодия Big Grin

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#34

Ясно! Има ли значение в коя папка да са или да си направя аз папка и да ги преместя?

Благодаря!

Само да добавя за силата на звука, по-горе и аз и колеги имаха въпроси със силата на звука. Аз го върнах, такъв, какъвто си беше. В настройки на звука Звук и известяване, Настройки на аудио, Звукови ефекти, Еквилайзер - бутнах всичко на макс и сега си е, както преди!

Р.Р. Направих произволна папка и работи!!!! Благодаря още веднъж колега!!!!!
Цитирай
#35

Моля, кажете с какъв файлов мениджър е при лолипоп. Отново ли е с това дърво Файл Командър?

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#36
Wink 

Здравейте, нов съм. Харесва ми ъпдейта на фона на бъговете на KitKat. Та открих един бъг или поне се надявам да е бъг. Когато слушам музика локскрийна се сменя на картинката песента. Ето за какво става въпрос:
   
   
Цитирай
#37

Да, идва с командера.
Цитирай
#38

@,Sharpirate, Това не е бъг, а е добавка към заключващия екран.
Лошото е, че не можеше мисля да се промени без руут и съответен моуд за това.
От друга страна обаче, имаше коментари на потребители преди време, които гласяха, няма ли начин обложката на албума или песента, да са на целия екран при заключване?
Явно въпреки удовлетворяването на това желание, то отново не се харесва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#39

Полудях с тая камера ама айде е. Снимам на ръчен режим на тъмно, исо-то е авто и има супер много шум. Бе въобще на тъмно шума дразни. Преди не беше така но пък на тъмно беше пълен шит. Прилагам снимка с инфо за снимката. Да видите какви са стойностите.Исо-5200


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#40

Много гадно са го направили със снимките за тапет, слагам си аз снимка на фона отпред дето преди си ми беше перфектно, а сега като сложа и не ми излиза цяла като преди.... как да го оправя, надявам се разбрахте за какво става дума Big Grin
Цитирай
#41

Искаш да се вижда цялата а не орязана така ли
Цитирай
#42

Да, смисъл аз не я отрязвам ама тя сама се приближава... На локскрийна се вижда цялата, искам и на тапета да е така, на китката ставаше без проблем, сега като я сложа за тапет не става...
Искам снимката да излиза както е на локскрийна..


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#43

Аз го направих чрез едно приложение- Xperia з5 wallpaper. Иконата му червена свали го и от него директо даваш сет. Има фонове от флагманите на сони. Само тия на з5 са с лошо качество. Иначе май нестава с други картинки. Разтегля ги
Цитирай
#44

Четох на много места, че като се ъпгрейдва до по-нова версия андроид, се връщат заводските настройки, защото досега дройда е мислел на 4.4 и изведнъж минава на 5.1, същото важи и за батерията, андроида си създава някакъв файл и по него се ориентира. Днес ще го направя, и ще видя дали има подобрение.
Цитирай
#45

Не ми трябват снимки от сони, целта ми е да си сложа моя в цял размер да е.
Цитирай
#46

колеги някой с mtel-ска м2 да е получил ъпдейта

SONY M2
Цитирай
#47

И аз чакам ъпдейта от мтел,звънях им да ги питам кога ще го пуснат и те ми отговориха че не се знаело може да е след една седмица а можело и след повече от месец  Grater Bu
Цитирай
#48

Към темата мога да добавя приготвен и тестван официален ъпдейт за Android 5.1.1 (.ftf архив).

М2 D2303 18.6.A.0.175_CE1

Цитат:Device: Xperia M2 (D2303)
CDA: 1281-1548
Market: Central Europe 1
Operator: Customized CE1
Network: GLOBAL-LTE
Release: 18.6.A.0.175 / R1C
Size: 1,06 GB
MD5: 917e03c1f297c9f3f7297d9d67153a0c

Извинявам се, ако не е тук мястото.

Xperia M2 (D2303)
Цитирай
#49

(2015-10-03, 10:17:41)pi4a7a написа:  Четох на много места, че като се ъпгрейдва до по-нова версия андроид, се връщат заводските настройки, защото досега дройда е мислел на 4.4 и изведнъж минава на 5.1, същото важи и за батерията, андроида си създава някакъв файл и по него се ориентира. Днес ще го направя, и ще видя дали има подобрение.
Кеш паметта колега. Първия ден изяде батерията докато си създаде кеш.
Цитирай
#50

Здравейте, въпросът ми е насочен към колегите, които вече са минали на 5.1- след ъпдейта колко е свободната вътрешна памет, защото като бяха пуснали М4 с лолипоп(тя също е с 8гб вътрешна), свободната вътрешна памет е била 1,2 гб?

Sony Xperia M2 (D2303) 
Версия на компилацията: 18.3.1.C.1.17
Android 4.4.4 KitKat
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)