Анкета: Доволен ли съм след актуализацията - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
75.00%
9
75.00%
Не
25.00%
3
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1.1 Lollipop.
#51

при мен беше 3.5 след чиста инсталация,като актуализирах всички приложения ми остана 2.5гб

Samsung A52s  5G
Цитирай
Аксесоари
#52

И при мен е така. С няколко инсталирани приложения е 2,2

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#53

Аз тъжно наблюдавам лагване при скролване по началния екран скорлване из настройките и т.н. Ама това е и при 4.3 , 4.4 и 5.1 какво му става на телефона, изключил съм енергоспестяващите функции. Мисля да минава на къстъмския Cyanogenmod 12 вече му оправиха камерата. Та ако има заинтересовани бих могъл да пусна тема с ръководство, щото там има много сериозни настройки от към производителност и т.н.

П.П. Поста си го пиша тук, защото не мисля, че е нужно да отварям нова тема.
Цитирай
#54

@Sharpirate: След ъпдейта до 5.1.1 правил ли си му хард ресет.Ако качиш СМ12 ще може ли да споделиш как се държи батерията и колко часа екран правиш.
Цитирай
#55

Правил съм му ама същата работа. Тези дни като имам време ще кача РОМ-а и ще споделя мнение. Даже май тези дни излиза 5.1 щото за сега е 5.0 Ама камерата я оправиха хората от xda и се навих да го пробвам
Цитирай
#56

Някой от мтел да е получил актуализацията ?

Sony™ Xperia M5
Цитирай
#57

Няма как да я е получил някой при условие, че не е излезнала.
Цитирай
#58

На тези от мтел какво им пречи да пуснат ъпдейта навреме,а не да го бавят със седмици

Sony™ Xperia M5
Цитирай
#59

Тестването.
Или са бавни в тестването. Или в билда, който са им пратили от Sony да тестват откриват някакви проблеми и са го върнали за корекция.
Цитирай
#60

[Изображение: ssYyODH.jpg]

преди малко чекнах в xperifirm Smile малко време ще е нужно от тук нататък
Цитирай
#61

А за аквата D2403 можеш ли да го чекнеш

Sony™ Xperia M5
Цитирай
#62

Mtel са го пуснали за аквата днес. Smile Чакам да ми се позареди батерията и ще ъпдейтвам.
Цитирай
#63

Разгеле, дано скоро пуснат и за редовия М2 ! Само едно доуточнение: за аквата 2 от мрежата на Мтел ли го получи или от флаша?
Цитирай
#64

Вчера пристигна и при мен този дългоочакван за мен ъпдейт, след инсталацията мога да споделя като впечатления един ден по късно почти само добри неща: свеж дизайн, усеща се по гладка и бърза работа на самия телефон,със звука и камерата не съм забелязал голяма разлика от преди,за паметта мога да кажа че ми харчи с около 100 мб повече рам от колкото при китката и вътрешна памет също дърпа много но все пак това за мен не е проблем тъй като не си "тъпча" телефона с ненужни приложения. Колкото до батерията бих казал че се държи много добре след ъпдейта бавно пада но за да се каже със сигурност трябва да се ползва поне още няколко дни,иначе проблем след ъпдейта имам засега само с това че когато прехвърлям файлове от компютъра към тела става изключително бавно,също така батерията се зарежда много по-бавно от колкото преди ъпдейта.Това са засега впечатленията ми от ъпдейта ,ако забележа нещо друго ще пиша.

Sony™ Xperia M5
Цитирай
#65

Здравейте отново,и така след два дни ползване с новия андроид батерията си остава доста стабилна държи 2 дни с нормално ползване и включен интернет,иначе проблем открих при разговорите че не се активира сензора за близост и екрана остава активен,докато във вайбър си работи и екрана загасва като  доближа сензора

Sony™ Xperia M5
Цитирай
#66
Big Grin 

Ха, от Sony май са решили потребителите да тестват новия update и след това ще пуснат някой fix, който да коригира всички проблеми
Big Grin
Цитирай
#67

Забелязвам някои големи предимства. Най-важното е, че телефона ми работи много по-бързо от преди. Нямам сривове на приложенията, което си е голяма работа. Обаче само това, че батерията ми заминава много бързо и забележително тихия звук ме довеждат до нервна криза.
Цитирай
#68

След едноседмичен тест и аз установих че батерията издържа поне ден по-малко
Относно звука, при мен се оправи с активиране на clear audio+

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#69

За да е достатъчно силен звука е добре опциите Clear Phase и xLOUD да са маркирани (това са поне при мен, но аз съм все още с KitKat, т.к. за сега Lollipop-a не ми е наличен за обновление). Освен това в режим на готовност, трябва с клавиша, който е разположен от дясната страна на телефона, да се увеличи звука на телефона на максимум. (забелязвал съм, че ако намаля звука посредством това копче, телефона звъни по-слабо, въпреки, че в настройките на звука е заден на максимум)
Цитирай
#70

Някой има ли информация, кога Виваком ще пуснат Lollipop update-а ?
Цитирай
#71

Най-вероятно като въведат и буквата "Й" в указателя

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#72

(2015-10-20, 20:28:58)radoslav_n написа:  Най-вероятно като въведат и буквата "Й" в указателя

Благодаря за отговора, вече напълно ми се изясни кога ще пуснат update-а
Цитирай
#73

След ъпдейта снимките са с много лошо качество, след като ги разгледах и приближих.
Цитирай
#74

(2015-10-21, 10:50:05)IBoy написа:  Благодаря за отговора, вече напълно ми се изясни кога ще пуснат update-а
Шегувам се бе човек. Явно има нещо, което не им допада и затова се бави. В интерес на истината, аз съм с CE1 и наистина буквата Й я няма в указателя за номерата. Като напиша име започващо с тази буква, ми засилва контакта най-отдолу с диез #

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#75

Тогава се извинявам :Big Grin Аз съм с M2 и при мен Й отива най-долу, което е супер странно според мен, след като поддържат кирилица и би трябвало всичко да е наред...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)