Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до B263 има ли подобрение?
#1

Здравейте!
От днес ми излезе възможност за тази актуализация. Някакви впечатления какви са разликите с B248 и дали си заслужава тази промяна?

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
Аксесоари
#2

Един пост по-надолу от твоя има вече коментари по въпросният.

Xiaomi 13 eu 
Цитирай
#3

Да, аз съм с ннего и работи по-добре от 248
Цитирай
#4

Някой ще може ли да сподели 263 файла .
Цитирай
#5

Как? Може ли да се извлече от телефона туй чудо?
Цитирай
#6

(2015-09-29, 09:00:01)uphero написа:  Да, аз съм с ннего и работи по-добре от 248

Би ли споделил повече подробности - напр. живот на батерията, функции, бързина на телефона, лагове?

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#7

Живота на батерия се подобри, за функции - появи се ново меню OTG.
Лаговете изчезнаха, доколкото ги имаше от време на време и телефона работи значително по-добре.
С 2 думи поправя бавната работа и яденето на батерия на предния ъпдейт. Аз съм доволен.
Цитирай
#8

(2015-09-29, 19:02:18)uphero написа:  Как? Може ли да се извлече от телефона туй чудо?

На , който му дойде ъпдейта да му цъкне даунлоуд бутона и да го сподели.
Цитирай
#9

Пиша в една забравена тема, но реших да бъде тук, а не в темата на лолипоп, защото въпросът ми е конкретно свързан с ъпдейт В263 Киткат. В момента използвам В331 Лолипоп, без руут, заключен буутлоудър. Как мога да се върна към В263 Киткат?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#10

Не трябва ли да направиш процедурата както при B239 ли беше. А защо искаш да връщаш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#11

(2016-02-16, 06:58:15)mrasnikavip написа:  Не трябва ли да направиш процедурата както при B239 ли беше. А защо искаш да връщаш.

Честно казано, нямам си никаква идея каква е била прицедурата при В239. Бих се радвал ако някой ми каже стъпка по стъпка както да го направя?

Причината е следната: хората, които да флашнали В331 върху бета версията В320, имат бъг с известията на заключен екран. Хората, които да сложили В331 върху В263 нямат такъв проблем. Искам да флашна В263 и след това върху него да сложа В331 повторно.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#12

(2016-02-15, 22:48:52)Anastasia123 написа:  Пиша в една забравена тема, но реших да бъде тук, а не в темата на лолипоп, защото въпросът ми е конкретно свързан с ъпдейт В263 Киткат. В момента използвам В331 Лолипоп, без руут, заключен буутлоудър. Как мога да се върна към В263 Киткат?

Теглиш си б263 и както лолипоп с локален ъпдейт
Цитирай
#13

(2016-02-16, 13:57:45)Zavoevatelq написа:  Теглиш си б263 и както лолипоп с локален ъпдейт

Не бях сигурен дали ще стане с локален ъпдейт, защото реално аз не ъпдейтвам, а даунгрейдвам. Пробвах чрез рекавърито и то взе, че стана. За България обаче все още няма ОТА до В331. В момента отново използвам В331, но ми се струва, че все още този бъг с известията е на лице... Струва ми се, че В331 ще бъде последният Лолипоп ъпдейт. По някое време ще получим и андроид 6 и няма да получаваме повече ъпдейти.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#14

Като няма ъпдейти сменяме марката
Цитирай
#15

(2016-02-16, 18:06:46)Zavoevatelq написа:  Като няма ъпдейти сменяме марката

Впрочем ъпдейти има и се спазва стратегията да се пускат често ъпдейта от вида nightly, а доста по-рядко си излиза един отделен стейбъл ъпдейт. Точно тези стейбъл ъпдейти идват до Европа. А найтли ъпдейтите за сега са само в Азия. Виждам, че много хора се оплакват относно ъпдейтите и то с право, но замислете се, устройството е от ноември 2014 година и излезе с андроид 4.4.4 КитКат. Получи макар и след дълго чакане ъпдейт до Лолипоп и като кулминация ще получи и ъпдейт до Маршмелоу. Разбира се, не знаем колко трябва да чакаме и сме почти сигурни, че след Андроид 6 няма да видим повече ъпдейти на това устройство. Да кажем, че до ноември месец ще видим андроид 6 на нашият модел. И какво излиза - 2 години по-късно, използваме андроид, който е предпоследна версия (казвам така, защото май месец излиза андроид 7). Почти всеки си сменя телефона след 2-3 години използване. Аз лично използвам този телефон от 13 месеца и съм свръх доволен. Разбира се, ще минат още 13 месеца и аз вече ще използвам друг телефон, но съм минал през комерсиалните марки Самсунг, ХТЦ, Сони, ЛГ, както бюджетни устройства, така и флагмани и нито един от тях не работеше на 13-тия месец както в първия ден, докато при точно този Г7, 13 месеца по-късно, телефонът е по-бърз отколкото в първия ден. Аз съм доволен.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#16

(2016-02-16, 14:36:30)Anastasia123 написа:  Не бях сигурен дали ще стане с локален ъпдейт, защото реално аз не ъпдейтвам, а даунгрейдвам. Пробвах чрез рекавърито и то взе, че стана. За България обаче все още няма ОТА до В331. В момента отново използвам В331, но ми се струва, че все още този бъг с известията е на лице... Струва ми се, че В331 ще бъде последният Лолипоп ъпдейт. По някое време ще получим и андроид 6 и няма да получаваме повече ъпдейти.

И аз ъпдейтнах от б263 и аз си имам проблем с нотификациите. Само на някой приложения отваря от известие.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#17

(2016-02-18, 18:43:42)mrasnikavip написа:  И аз ъпдейтнах от б263 и аз си имам проблем с нотификациите. Само на някой приложения отваря от Благодаря известие.

Е аз пробвах. Но не ми се получи. Проблема е в meanaf prob файла на EU folder-а. Просто трябва да чакаме ъпдейт.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)