Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чакаме ли Android 6.0 Marshmellow за старата моторолка?
#1

Дали?
 
Bu

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да бе, и Windows 10 ще пуснат също...
Тея телефони никой не ги помни вече, радвайте се че до 5 поне стигнахме Smile
Цитирай
#3

Забрави за 6,0. Аз ще съм доволен и на 5.1, ама....няма.

Move your mind
Цитирай
#4

Ще има . В момента тече 5.1 ,догодина ще започне и 6.0 . А неофициално доста по-скоро .

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#5

За Moto G първо поколение не вярвам да пуснат 6.0. Стандартната софтуерна поддръжка на телефони е 18 месеца, а Moto G първо поколение вече е на почти 2 г., така че не мисля, че Моторола ще полагат повече усилия за него.

Според мен единствено има шанс за неофициален ъпдейт сглобен от този за Moto G второ поколение, тъй като първо и второ поколение Moto G са с почти еднакъв хардуер.
Цитирай
#6

(2015-09-29, 23:13:01)jorohg написа:  Забрави за 6,0. Аз ще съм доволен и на 5.1, ама....няма.

5.1 може да го инсталираш ако си със 5.0.2 американската версия и след това се ъпдеитва по ОТА до 5.1 Бях го инстарирал на моита и не е нещо кои знае какво няма почти никаква разлика от 5 0 2 Малко по бърз е според мене на антуту ми показа 19 000 точки Някои дребни разлики например в секцията хелп има опция да говориш с оператор от Моторола или да чатиш с него по някакъв въпрос Не знам дали ще го има и в европеиската версиа на софтуера Музикалния плеиър се чува по тихо според мене и трябваще да си усилвам старите песни докрая за да ги чувам както при 5 0 2 когато там усилвам малко над средното положение и се чуват със същата сила на звука
Цитирай
#7

Окончателно от моторола - няма да има 6.0 за първата серия Мото Г...

Ще има само за:

Moto X Pure Edition;
Moto X Style;
Moto X Play;
Moto X (2 поколение);
Moto G (2 поколение);
Moto G (3 поколение);
Moto G LTE;
Moto X Pure Edition (2 поколение);
Motorola DROID Turbo;
Moto MAXX;

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#8

Нормално е да няма 6.0 за Moto G (1-во поколение), все пак е телефон от преди две години.
Цитирай
#9

По тази логика и Нексус 5 е на 2 години, но вече го получи.
Цитирай
#10

Аз съм със Moto X 1st gen със официален 5.1.Доволен съм от телефона..супер пъргав е ,обаче просто вече е време за пенсиониране от към ъпдейти.Всичко се свежда съответно до по-новите модели,на които трябва да се обърне повече внимание.Няма какво да се сърдим на Моторола,пуснаха добри ъпдейти за нашите машини.Инче ако гледаме това "Antutu",телефона ми със 5.1 официален прави към 30 000 точки.Не е важно това,важното е,че ние сме доволни от телефоните щом ги ползваме.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Аз съм с Г2, и ще имам 6.0, искаш ли да направим бартер. Crazy  Crazy  Crazy
Цитирай
#12

Мерси колега,ще пропусна офертата Big Grin .

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)