Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт на HTC Desire 820 / desire 820 dual
#1

[Изображение: android-update-590x400.jpg]






Здравейте имам HTC Desire 820.Прочетох в туитър че за този телефон щял да има актуализация до андроид 6.0.Питането ми е как се актуализира с някаква програма през ПС или през WIFI ще го получа. и тези отметки за актуализацията да ги активирам ли ,или да проверявам от време на време ръчно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да получиш съобщение за системна актуализация. Можеш да провериш и от Настройки - За телефона - Актуализиране....

 
Цитирай
#3

Но недей да бързаш. Това ще се случи чак по някое време догодина.

Иначе актуализациите се получават Over The Air (ОТА) като е препоръчително за по-големите да използваш Wi-Fi.
Цитирай
#4

ами нали пише че до края на годината уж.или пак ще останем излъгани.аз в момента съм с 4.4.4 и друго да ви питам какво толкова носи тази версия 6.0 спрямо сегашната ми ето и линк  https://twitter.com/htc/status/648906367...wsrc%5Etfw
Цитирай
#5

Виж по-внимателно какво пише - до края на годината за М8 и М9. За останалите само се знае, че ще получат, но не и кога.
Цитирай
#6

може и преводача да ме лъже защото ми го превежда ето така а аз съм малко скаран с англйския
Към края на тази година Android Marshmallow ще започне да достига до One M8 и One M9, но преди това би трябвало да е наличен за One M9+, One E9+, One E9, One ME, One E8, One M8 Eye, Butterfly 3, Desire 826, Desire 820 и Desire 816.   
Цитирай
#7

Определено и преводачът е скаран с английския Big Grin
Цитирай
#8

Може да следите Liabtoofer в twitter, за новини относно ъпдейтите.Той винаги научава първи за тях Big Grin.
https://mobile.twitter.com/LlabTooFeR

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#9

задравейте след актоализацията до 5.0.2 от време на време,ми излиза съобщение че гугъл плей спря да работи.Въстанових му заводските настройки и днес пак ми го направи този номер,дайте някави идеи какво да правя.
Цитирай
#10

Възможно е да е от самия Play Store, не от ъпдейта. Изтегли последната версия от тук и виж дали все още ще прави така.
Цитирай
#11

Какви са ви впечатленията от лолипопа ? Как се държи батерията, има ли лаг
Цитирай
#12

незнам как да го направя да е сваля на компютъра или някъде от телефона се прави
Цитирай
#13

Сваляш я на телефона и я инсталираш, няма нищо сложно.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#14

Направих си ъпгрейда на HTC Desire 820 до Android 5.0 Lollipop.Цветовете избледняха.Друг има ли такъв проблем,и дали мога да си ги оправя?
Цитирай
#15

да не дърпам дявола за опашката но при мен всичко мина гладко,за сега нямам оплаквания.
Цитирай
#16

След като не намирам как да си оправя цветовете след ъпдейта,как да си върна фабричните настройки?
Цитирай
#17

Настройки - Архивиране и нулиране - Възстановяване на фабричните настройки
Цитирай
#18

Здравейте, преди малко изтеглих ъпдейта за Android 5.0.2 и го инсталирах - всичко супер с това. Притеснява ме обаче, че телефона от вече близо 2 часа е загрял, това нормално ли е след актуализация ? Confused
Цитирай
#19

Можеш ли да споделиш как се държи батерията, че се чудя дали да я инсталирам лолипопа.
Цитирай
#20

Ами зареди се по-бавно от обикновено и имам чувството, че пада доста скорострелно за времето, през което е ползван телефона ... Надявам се да е само чувство ;д
Цитирай
#21

То и с кит-кат а си пада стабилно батерията, ако с лолипопа е по-зле, няма смисъл от ъпгрейд.
Цитирай
#22

при мен батерията се държи по добре след актуализацията.
Цитирай
#23

При мен също батерията държи повече след ъпдейт.
Цитирай
#24

Като време на SOT,стендбай или и двете?Как е със скоростта,че гледам доста често се пита за даунгрейд към КитКат?Как се държи камерата? Smile

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#25

Здравеѝте. Мисля си има ли смисъл да ъпдеѝтвам до Лолипоп, но ако може да кажете с колко GB на минус ще е телефонът след ъпдеѝта, че и без това няма много?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)