Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт на HTC Desire 820 / desire 820 dual

С коя версия на телефона си 820s, 820n, 820 dual sim?
Иначе отключването става през htcdev.com.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари

(2016-06-07, 16:55:23)vlaf написа:  С коя версия на телефона си 820s, 820n, 820 dual sim?
Иначе отключването става през htcdev.com.

С едносимовия модел Desire 820 само. Аз го занесох на един "майстор" и той ми каза,че не знае от къде до го вземе.
Цитирай

Страшен майстор, няма що.Има описано, тук във форума на доста места, как се отключва bootloader на HTC.
Ето ти и директен линк към сайта на HTC http://www.htcdev.com/bootloader

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Wink 

(2016-06-07, 17:41:42)vlaf написа:  Страшен майстор, няма що.Има описано, тук във форума на доста места, как се отключва bootloader на HTC.
Ето ти и директен линк към сайта на HTC http://www.htcdev.com/bootloader

Благодаря ти, много за помощта.
Цитирай

Здравейте, излезе ми актуализация до Marshmallow , актуализирах го , но после да видя дали ми пише на Информация за софтуера 6.0 , няма такова нещо. Седи си на 5.0.2 и се атуализира само Номера на софтуера. Ако някой може да ми помогне , моля да пише . Същевременно батерията започна да ми пада без причина на изключен екран за 3-4 часа от 80% става на 50%, реших да видя какво ми използва батерията и се оказа Аndroid OС , взима ми повече от 50% от батерията. Преди не ми беше така. Ако някой може да помогне нека да ми пише, тоест да го оправя. Нямам си напредстава как да го оправя или да го изключа. Да, знам че това е от Андроида, но почна много да ми зима батерията . Това стана преди да го актуализирам, както написах отгоре и реших, че проблема идва от това че не е актуализиран. Моля пишете Smile Поздрави
Цитирай

Пробвай с ресет - дали ще се оправи.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Хард ресет или просто с ресет ? С хард не съм проблал, но само с ресет нищо не става Sad
Цитирай

Едно и също е в случая.

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)