Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт на HTC Desire 820 / desire 820 dual
#26

Най-вероятно с колкото е бил и преди ъпдейта... Обикновено няма разлика в свободното място преди и след, а причината е, че системата е на отделен дял, чийто размер си остава непроменен. И не знам какво още чакаш, а не ъпдейтваш!
Цитирай
Аксесоари
#27

Аха. Значи internal storage-ът ми си остава същият - 9-10 GB ? И между другото, някой има ли идея защо има толкова малко памет този модел? За пример: Iphone 5S и Nexus 4 са с по 13GB от 16, а Desire 820 няма и 10GB или аз не съм разбрал?
Цитирай
#28

Има ли някой, който е доволен от лолипопа ?Гледам във всички форуми пишат, че имал доста бъгове.Вярно ли е, че му пада по-бързо батерията
Цитирай
#29

аз съм по доволен от лолипопа повече от кит кат и батерията ми се държи по добре.
Цитирай
#30

Ъпдеѝтнах. Няма такъв лаг просто, хах. То дори не лагва, а направо си забива нон-стоп. Дава ми, ча google service трябва да се ъпдейтне, но няколко пъти спира все на 37% .. Забива и в момента докато пиша.

Съвети?

Лагът е просто навякъде..
Цитирай
#31

Фабрични настройки Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#32

Искаш да кажеш ресет - триене на всичко? Ако може само да върна фабричните настройки,как да го направя?
Цитирай
#33

Ресет, фабрични настройки.. все едно и също. Прехвърляш си важните файлове на компютъра и ресетваш телефона(всичко се изтрива).

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#34

.. няма що. Сега ще трябва да се занимавам с глупости? Пф .. ще видя как ще работи де ..

Иначе, трябва да си кача файловете на компа и после наново да си свалям приложенията .. е, стига да работи както трябва, не е голямо усилие.
Цитирай
#35

То си е за теб, а не за някой друг. Хем се оплакваш, хем ще търпиш..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#36

Не че се оплаквам, хах. Просто е малко глупаво .. уж правиш един прост ъпдейт, който на всичко отгоре трябва да подобри работата на смартфона, а той хем (за момента) я прави по-лоша и хем трябва да го ресетвам.. но както казах, не се оплаквам .. Стига да работи както трябва след ресета, ок.

Имам и един такъв въпрос: Как да си направя да ми показва отделните страници, които съм отворил в Chrome както си беше, а не така в мултитаскинга, както е след ъпдейта?
Цитирай
#37

Влизаш в Chrome >> Натискаш трите точици >> Настройки >> Обединяване на разделите и го изключваш. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#38

Може ли да споделиш, дали след ресета всичко е ок.Мисля и аз да мина на лолипоп
Цитирай
#39

Засега на съм правил ресет, защото върви ок .. но ще видим.

След около ден ползване, Лолипопа а ок.
Цитирай
#40

Последно - "върви ок" и "Лолипопа е ок" или "няма такъв лаг просто" и "то дори не лагва, а направо си забива нон-стоп"?! Big Grin Rolleyes
Цитирай
#41

Батерията как се държи, има ли осезаема разлика ?
Цитирай
#42

Хах .. ами непосредствено след ъпдеѝта наистина беше супер лаг и забиване. На другия ден вече работеше ок. Сега също. НО с Китката беше по-добре. Лолипопа е само визуално по-добър.

Батерията по моите критерии е като преди - супер.
Цитирай
#43

Здравейте,
имам телефона от няколко седмици и все още не съм получил ъпдейта. Проверявам почти всеки ден и нищо. Има ли нещо, което може да се направи? Благодаря!
Цитирай
#44

Ами... да продължаваш да проверяваш Wink
Цитирай
#45

По-добре си караѝ с кит-ката, като гледам колко негативни мнения има за лолипопа.
Цитирай
#46

И аз съм за Китката. Не, че върви много зле Лолипопа, но просто другия е за предпочитане.

Лолипопа е по-добър на вид само.
Цитирай
#47

Не издържах и аз ъпдейтнах до Близалката.Първоначалните впечатления са добри.След малко ползване ще пиша пак Smile

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#48

Необходимо ли е при ъпдейт да се премахва картата памет или може да си остане в телефончето?
Цитирай
#49

Не, остави си я, няма да имаш проблем.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#50

Някой да знае нещо за Android Marshmallow?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)