Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт на HTC Desire 820 / desire 820 dual
#76

В последно време Тайван са първи, така че е в реда на нещата да са преди Европа. Wink
Цитирай
Аксесоари
#77

Остава ни да си траем и това е.Поне добрата новина е ,че все пак го пуснаха за някъде.Което според мен ще рече че и при нас ще дойде рано или късно.
Цитирай
#78

Като гледам май си останахме само с надеждите,за получаване на ММ до края на Април.Много ме разочароваха.
Цитирай
#79

за жалост да Sad ще има да си чакаме
Цитирай
#80

Smile
https://twitter.com/robinwe97/status/727424336559247361
Цитирай
#81

Да потвърждавам,и при мен е наличен.Да му възтановявам ли заводските настройки преди ъбдейта
Цитирай
#82

Стандартният отговор -> не, ако всичко е наред; в противен случай - да.

Лично аз бих ги възстановил при всички положения, но това е мой личен избор. Wink
Цитирай
#83
Big Grin 

Разгеле дойде !!!

HTC Desire 820 MM 6.0 
Цитирай
#84
Tongue 

В момента "ъпдейтвам".  Cool

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#85

какви са ви първите впечетления от ММ Smile
Цитирай
#86

Здравейте при мен всичко мина добре,с изключение на един проблем.При докосване на бутон от клавиатурата за писане на съобщения не издава звук а в менюто за  набиране на телефонен номер имам.Сложил съм отметка да имам звук но нямам.
Проблема е решен,много настройки много нещо.До като го намеря Bu
Цитирай
#87

@BeezyFresh
Имам чувството, че телефона ми върви по "мазно". За сега съм доволен. Черният цвят в менютата е замен със син. По-добре изглежда така. В меню "настройки" има доста разлики. За три часа ползване това ми направи впечатление. Следващите дни ще видим.  

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#88

на мен най ми направи впечетление звука много по чист и силен е Smile както и по "мазен" само се надявам и батерията да държи малко повече и 6+ Smile
Цитирай
#89

Странно синьо ми беше менюто в Лолипоп,а сега с Маршмелоу е отново черно...

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#90

Здравейте.снощи от 23,30 до днес сутринта 6,40 ми е паднала батерията със 2% без да го пипам.преди с 5,0,2 пак ми падаше с толкова.Обаче ми направи впечатление,че имах свободна памет на в тел. 6GB след ъбдейта имам  5GB и при вас ли е така.Не съм му възтановявал заводските настройки защото поне на този етап всичко е ок.И другото ми питане е нормално ли е след ъбдейт батерията да пада по бързо при ползване,в смисъл докато се сработят програмите една с друга.
Цитирай
#91

При мен батерията се държи по същият начин. Даже може би е една идея по добре. По това време обикновено ми е между 80 и 85. Сега при същото ползване е 89. Като цяло ми харесва повече от "близалката". 
асJang
1r

Jang1r

Jang1r

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#92

Здравейте.При вас местоположението винаги ли е включено,защото аз като го изключа и не ми дава прогнозата за времето.Независимо че съм му задал ръчно град,а не да ми показва времето в текущото местоположение.
Цитирай
#93

при мен не е включено, задал съм му ръчно град и имам прогноза, не знам защо при теб ти се получава така.
Цитирай
#94

И при мен го има това с прогнозата.Задал съм ръчно град,а на уиджета пише да включа местоположението...направен е рисет след ъпдейта.

Батерията определено поне в стендбай е по-добре.Преди сутрин ставах с 95-96% батерия а тази сутрин останах приятно изненадан с цели 99% Smile

Друг даунгрейд с ММ е фенерчето.С КК и Л можеше да се регулира между 3 нива на яркост а сега това отсъства.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#95

Някой  направил ли е картата памет като вътрешна памет?
Цитирай
#96

При мене все още няма актуализация, само ми се появи подготовка за маршмеллов 1/2 и след като инсталирах първата част, сега не ми излиза никаква актуализация.
Цитирай
#97

Влез в меню проверка за актуализации и провери ръчно.
Цитирай
#98

Проблема с прогнозата се оправя като зададете град и след това задържите върху уиджета и го завлечете към горното меню "редактиране"
Цитирай
#99

я моляте ми обясни по в детайли,че нещо немога да го схвана.
Цитирай

(2016-05-04, 14:50:23)i770514 написа:  Някой  направил ли е картата памет като вътрешна памет?

От два часа се измъчвам.Като я направя като вътрешна памет и я закача с кабела към компа ми излиза само картата,но не и вградената памет,а навсякъде пише,че трябва да излязат като 1 голям дял Bu

(2016-05-05, 13:12:13)pointer написа:  Проблема с прогнозата се оправя като зададете град и след това задържите върху уиджета и го завлечете към горното меню "редактиране"

Мерси стана Big Grin

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)