Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт на HTC Desire 820 / desire 820 dual

Не става това с времето,щом му изключиш местопложението на локсрийна/при заключен екран/ ми изписва времето е недостъпно. при вас така ли е?
Цитирай
Аксесоари

Така става ^^
Иначе на lock screen няма как да излиза без локация. Това е още от старата версия на sense


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Това се получи.Но когато дисплея е светнат но телефона не е отключен,там пак нали се  показва час дата и време.Там ми го дава времето е недостъпно.
Цитирай

(2016-05-05, 14:21:05)i770514 написа:  Не става това с времето,щом му изключиш местопложението на локсрийна/при заключен екран/ ми изписва времето е недостъпно. при вас така ли е?

Така е и при мен.Ако не беше казал,дори нямаше да забележа Sad

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай

Във apkmirror има доста файлове от sense 8 и работят добре на пръв поглед. Камерата е доста по-бърза и доста по опростена, използва google photо. Инсталира се като допълнителен app, не замества старата.
Всички линкове при мен работят без никакви бъгове или крашове.
Линкове:
HTC Sense Home 8
Personalize 8
HTC Phone 8
HTC Weather Clock Widget 8
HTC Lock Screen 8
HTC Video Player 8
HTC Weather 8
HTC Calendar 8
HTC Voice Recorder 8
Boost+
HTC Camera 8
Цитирай

За жалост при мен нещата след ъбдейта се оплескаха и сега е в сервиза  на мтел. Проблема е прекалено бързо падане на батерията.В стенбай го нямам този проблем1-2% за цяла нощ, но само на 2г. без никакъв нет и два разговора за 4 часа 50% ги няма.Възможно ли е батерията да си е заминала?
Цитирай

Съмнява ме, че проблема ти идва от батерията. Разряда ти през нощта е нормален, вероятно някое приложение ти прави проблем, но щом си го дал вече, остава ти да чакаш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Много ми е интересно с какъв андроид ще ми го върнат.И какво ще констатират.
Цитирай

Много е вероятно, да ти направят само ресет на телефона. Дано не съм прав де.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здр те имам един проблем при актуализирането на htc desire 820 някои може ли да ме посаветва какво да направя?? Идва ми съобщение че има нова актуамизация тегля го започва да актуализирва зарежда до едно място и спира излиза ми един червен триъгалник с удиивителен знак и след няколко минути телефонат се включва без да е станало нищоSad някои може ли да ми помогне. Благодаря предварително..
Цитирай

Убих го!
Бях с руут, къстъм ром и twrp, пуснах да инсталирам ъпдейтите, след като се рестартира ме вкара в рекавъри и до там. Не може да зареди, след няколко рестарта и factory reset седи само на логото на htc. Като го рестартирам седи на логото, мога да го вкарам в рекавъри, но от там не мога да го префлашна, дава ми грешка. Като опитам да правя други неща през рекавъри ми показва грешка, че липсват стрингове.
Някой има ли идея как да си го върна, може и без руут. Не ми се ходи в сервиз, а не намерих начин да го префлашна през компа.
Цитирай

(2016-05-10, 20:56:53)vt1bg написа:  Убих го!
Бях с руут, къстъм ром и twrp, пуснах да инсталирам ъпдейтите, след като се рестартира ме вкара в рекавъри и до там. Не може да зареди, след няколко рестарта и factory reset седи само на логото на htc. Като го рестартирам седи на логото, мога да го вкарам в рекавъри, но от там не мога да го префлашна, дава ми грешка. Като опитам да правя други неща през рекавъри ми показва грешка, че липсват стрингове.
Някой има ли идея как да си го върна, може и без руут. Не ми се ходи в сервиз, а не намерих начин да го префлашна през компа.

Оправих се.
Цитирай

(2016-05-12, 13:10:04)vt1bg написа:  Оправих се.

Как?
Цитирай

Два дни мъки и десетки опити за флаш по всички възможни начини. Накрая върнах стоково рекавъри и след още десетки опити намерих читав ром който се инсталира като ъпдейт през рекавъри. Сега отново съм стоков, без руут.

Сега обаче проблема ми е друг. Фейсбук приложението не иска да синхронизира контактите в телефона. Някой справил ли се е с това.
Цитирай

Този функционалност е премахната първо от Фейсбук, след това и от НТС.
Цитирай

Вчера се сдобих с MM.
Всичко с ъпдейта мина добре, телефона работи някак по-хубаво, батерията се държи по-добре.


Цитирай

Някой, може ли да ми каже, как да се върна от 6.0 към 5.0 Lollipop ?
Цитирай

И тук се повтарям, но....
"Само с отключване на bootloader, root и евентуална загуба на гаранция, ако имаш такава."

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте! Дали някой може да ми помогне, вчера след системна актуализация sense home спря да работи. Телефонът ми премина към версия  Marshmallow (6.0.1). Екранът стой черен и постоянно изписва за съжаление home screen спря да работи. Благодаря предварително!
Цитирай

Изключи телефона, след това натисни и задръж бутоните за включване и намаляване на звука. Дръж ги натиснати, докато телефонът не се рестартира в bootloader. Когато това стане, направи factory reset.
Цитирай

От каде мога да истегля android marshmelo и как да го флашна благодаря предварително.

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай

Ами... например от:
Настройки - За - Системни актуализации
Цитирай

Колега чети по внимателно трябва да го флашна защото телефота ми не стига до меню

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай

(2016-06-03, 14:35:59)parushev91 написа:  От каде мога да истегля android marshmelo и как да го флашна благодаря предварително.

(2016-06-06, 15:36:47)parushev91 написа:  Колега чети по внимателно трябва да го флашна защото телефота ми не стига до меню

А ти, колега, пиши по-внимателно, защото явно този детайл си го пропуснал! Всъщност пропуснал си да напишеш доста неща. Когато го направиш, ще получиш и отговор. Също е добре и да пуснеш някаква правописна проверка Undecided
Цитирай

(2016-05-25, 16:54:07)vlaf написа:  И тук се повтарям, но....
"Само с отключване на bootloader, root и евентуална загуба на гаранция, ако имаш такава."

Тъй, като вече съм го актуализирал и съм с 6.0.1 android ми иска код за отключване на bootloader-a. Знае ли, някой от къде мога да се сдобия с такъв код ? Благодаря, предварително!  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)