Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малко помощ зо SONY E4G
#1

Здравейте ще съм ви много благодарен ако някой ми помогне да си настроя телефона, проблема е че като обаждам на някого и при вдигане не вибрира. Телефона е чисто нов и самата вибрация си работи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки - > Обаждания - > Вибриране и при обаждания има отметка там.
Цитирай
#3

Пробвах ама не става Bu

Явно ще се надявам във следващата актуализация да се оправи. А да питам има ли инженерно меню? и някой знае ли го?
Цитирай
#4

Sony нямат стоково функция за вибрация при вдигане на разговор.

Има Developer options. Появява се като цъкнеш 7 пъти на Build nimber в About Phone
Цитирай
#5

С какво ми помага тази опция?
Цитирай
#6

На теб не знам, но нали питаш дали има такова меню!!!
Цитирай
#7

Идеята ми е да му усиля звука на плеъра. Също да питам има ли някаква програма с която да си сложа запис на разговора но със удобен бутон с който да го включвам когато реша по време на разговор?
Цитирай
#8

включи xLOUD отметката за звука
Цитирай
#9

Има рекордери, които автоматично със започването на разговор записват и не е нужен бутон. Но ако искаш с бутон, не мога да се сетя.
Цитирай
#10

xLOUD ама и това не действа от някъде трябва да може да се усили още, звукът е умишлено намален заради някакви евро стандарти
Цитирай
#11

Не знам за какви евро стандарти говориш.
Аз съм с същия телефон и 2те отметки в звука са ми включени и плъзгача докрай. И от джоба на дънките си го чувам силно.Не знам как да ти помогна, не знам каква сила още търсиш(:
Цитирай
#12

Има такъв стандарт. Казва се EU Volume Limit и е въведен през 2013 г. След тази година, всички музикални плеъри продавани на територията на евросъюза имат ограничение от 85dB.

http://www.bbc.com/news/health-21294537

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)