Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Meizu M2 mini - google play
#1

Здравейте , имам малък проблем с едно Meizu M2 mini ...Има инсталиран Гугъл Плей , но не мога да инсталирам нищо от него ..

[Изображение: 279a6d342b496a1d8cda63b26dbaecd0.jpg]

Само зарежда , но не иска да инсталира нищо ...Като се впиша в профила си ми дава грешка в гугъл акаунта и ми дава да ъпдейтна google play servise ...- давам ъпдейт , но пак само зарежда без да ъпдейтне ...

Та ако някой има лесно решение как да го оправя това ще съм му благодарен ))
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с изчистване на кеша или с по-стара версия на приложението.

 
Цитирай
#3

Кеша го чистих - няма ефект ...по стара версия на какво ?
Цитирай
#4

На Гугъл плея.

 
Цитирай
#5

Тествах 2-3 версий - същата работа ...

[Изображение: fdecc0a9f28c255ee117dfacd55ebbf3.jpg]

[Изображение: de8121c35cbecc0b450b235890e61ee2.jpg]

Пише че трябва да се актиализират гугъл услугите ...ама като дам актуализация нищо не става
Цитирай
#6

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/...-services/ изтегли и инсталирай от тук

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
#7

Ти как инсталира гугъл плей? На Мейзу трябва да влезеш в мейзу шопа и да инсталираш от там гугъл плей инсталера, след това вече да го пуснеш. А това при теб е проблем с даунлоуд приложението, не тегли просто. Бих ти препоръчал да махнеш гугъл плей, да обновиш мейзуто и от мейзу магазина да го инсталираш, но може да изгубиш бг езика, ако продавача (мноого вероятно) е сложил някакъв не гов 'подобрен' ром.
Цитирай
#8

Гугъл магазина беше инсталиран от китайците ...аз не съм го инсталирал...Такъв магазин на мейзу в телефона НЯМАМ ...инсталнах енин апк файл , но при опит да отворя техния маркет - крашва веднага

От къде да го обновя това мейзу )) ?

[Изображение: 41655fa0c3ded948b632a030f199d465.jpg]

По възможност е добре да запаза бг езика на телефона ))
Цитирай
#9

Колега, оправи ли се проблема, че чакам и аз такъв за щерката и малко се притесних. Как е иначе като телефон, камера?

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#10

Довечера след работа ще твствам още няколко неща ...в краен случай ще преинсталирам , но ме е страх да не замине бг езика , че телефонът не е за мен ...
Иначе добро дисплейче вади , добра камера и бързо работи ))
Цитирай
#11

По принцип това е странен проблем, аз доста китайчета прекарах и всичко си им беше ок.

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#12

По принцип рядко се случва , но в случая са претупали работата с флашването на рома и така ..)) Лошото е , че сега ще трябва аз да си блъскам главата вместо тях

Някой с идея как да деинсталирам гугъл маркета и google servise ? Опитах с Uninstal Sistem App , но не стана ...Китайците ми казаха че трябва да деинсталирам 2 те приложения и да ги инсталирам наново ...
Цитирай
#13
Thumbs Up 

Koлеги, как се справихте с маркета? Взех наскоро и аз това моделче, и ест плея не сваля - изписва грешка за връзка сървър:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#14

От вчера съм с Meizu MX5 и имах същия проблем.Всичко инсталирах както трябва но ми изписваше същата грешка-не може да направи връзка със сървъра.Отидох в сетингс,акаунти и изтрих акаунта на джи мейла също и акаунта в плей стора.След това на ново вкарах акаунта и проблема се оправи.Накратко sign out-sign in.Но да си призная голямо ровене и човъркане докато стигна до това решение.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#15

(2016-02-13, 11:37:07)007 написа:  От вчера съм с Meizu MX5 и имах същия проблем.Всичко инсталирах както трябва но ми изписваше същата грешка-не може да направи връзка със сървъра.Отидох в сетингс,акаунти и изтрих акаунта на джи мейла също и акаунта в плей стора.След това на ново вкарах акаунта и проблема се оправи.Накратко sign out-sign in.Но да си призная голямо ровене и човъркане докато стигна до това решение.

Благодарско колега, топ агент си :Smile  стана от раз, и през компа се вижда ! Елементарно и просто решение!

ПП: Как е МХ5цата? Мен също радва, но от опита ми с 5.5'' слушалката ми идва малко големка. Инак като параметри е 6+

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#16

Елементарно но докато се сетя какви ли не глупости пробвах.В чужбина съм в момента и не съм я разцъкал още,че трябваше и картата да сменя че моята е микро.Нямах време.Тия дни се прибирам и действам.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#17

(2016-02-13, 16:34:26)doxr написа:  Благодарско колега, топ агент си :Smile  стана от раз, и през компа се вижда ! Елементарно и просто решение!

ПП: Как е МХ5цата? Мен също радва, но от опита ми с 5.5'' слушалката ми идва малко големка. Инак като параметри е 6+

Вече около две седмици го използвам.Надмина очакванията ми това Meizu.Бях много скептичен към тях,но не съжалявам.Няма лагове или забивания,бърза и плавна работа,страхотна камера и дисплей,перфектен за мултимедия.Аудиото е много добро.В работата ми също-офис пакет,облачни услуги бързо и удобно.С размерите бързо свикнах.Преди него използвах Nokia N9 с 3.9 инча екран Smile
Цитирай
#18

Това мнение е мое,но го написах в раздела за Самсунг,а би трябвало да е тук,защото се отнася точно за Meizu m2 и проблема с тегленето от Гугъл Плей.На някого може да му е полезно.
"Оправих го по следния начин - принудително спиране на Google Play /деинсталиране поне при мен няма/, после изчистване на данни и кеш.После същото за Услуги за Гугъл Плей. Деинсталирах му и актуализациите.Изтрих и акаунта,с който влизам в гугъл.Всичко това при спрян нет.После обаче телефона заби-не искаше да си направи хард ресет,което наложи да го изпълня от бутоните.След ресета и пускането на моб.нет,услугите за гугъл плей се актуализираха,а оттам и тегленето стана възможно."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)