Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 Factory Images за Nexus !
#1

Google пусна Factory Images за Nexus 5,6,7(2013),9 и Nexus Player.

https://developers.google.com/android/nexus/images

Ако на някой не му се чака OTA,сваляйте и флашвайте ! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

А, аз винаги чакам ОТА. Имам доста настройки на програмите в телефона и ми се ще да не ги въвеждам всеки път наново. Андроид така и не успяха да докарат нивото на бекъп до това на ios Smile
Кажете ако и когато го получи някой. Моя апарат е от английския плей стор ако има значение.
Цитирай
#3

Няма никаква разлика между OTA и флашването през NRT примерно ?  Smile   И в двата случая ще избереш да не се настройва като ново устройство,а ще си прехвърлиш всичките настройки,които имаш и си готов........Нищо не губиш,но ти си знаеш..... Smile
Цитирай
#4

Аз също чакам ОТА. Май ще е добра идея да прочета как се случва това флашване. Смисъл запознат съм с къстъм РОМ-овете и т.н., но не знам дали тука е същото. Някой от вас има ли информация?

Nexus 6
Цитирай
#5

(2015-10-06, 18:59:36)tonkata07 написа:  Няма никаква разлика между OTA и флашването през NRT примерно ?  Smile   И в двата случая ще избереш да не се настройва като ново устройство,а ще си прехвърлиш всичките настройки,които имаш и си готов........Нищо не губиш,но ти си знаеш..... Smile
Хмм, мислех че винаги е със загуба на данните. Ще прочета !
Цитирай
#6

Аз до колкото разбрах вече са пуснали ОТА ъпдейта. До две седмици ще се инсталира само Smile.

Nexus 6
Цитирай
#7

Да, един колега с нексус 5 вече го има, аз със нексус 6 го нямам още. :-)

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#8

Фашнах го още онзи ден, има бъгове, но общо взето бива. Като цяло батерията и бързината са като при 5.1.1. Не ми работи  now on tab функцията, системата ми е на български, може би е заради това. Моля да споделите при вас как е!
Цитирай
#9

За жалост "Now on tap" функцията работи само при език на интерфейса само английски : "Now on tap is currently only available in English"
Цитирай
#10

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)