Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

F.A.Q. RedMI Note 2
#51

(2016-01-13, 12:06:37)bodonance написа:  Аз ползвам такова и никъде няма кабели ... http://www.aliexpress.com/item/Mini-V1-5...61165.html

Това е OBD 2 стандарта, който е по-нов и не може да се ползва за моя автомобил, което бях го споменал по-горе.

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
Аксесоари
#52

И аз имам един въпрос. В момента съм с последния китайски стейбъл 7.1.4.0. Мога ли да мина на последния Global, пак от  en.miui.com,  като го сложа във вътрешната памет, в папката downloaded rom и през Ъпдейт приложението да флашна? Необходимо ли е да направя вайп после? Ако реша да сложа седмичен "наш", с бг-език ром, трябва ли да сменям оригиналното recovery с TWRP? Ако някой може да ги каже тия неща, как ги е правил на телефона си? Иначе, с този последен Stable Chinese version  7.1.4.0  телефонът направо лети. Има си английски език и всичко, без Theme center, е преведено.  Кирилицата излиза коректно като разред на буквите. Батерията е добре тук. Но,най - хубавото е обхватът на телефона! Пълен, наистина пълен почти навсякъде! На 3G! И от двете карти! Сравнение правя с другите си телефони, като основно го сравнявам с LENOVO Vibe Z2 Pro, Huawei G600, G700,  Samsung Galaxy S5.
ПС: Google Play и всички Гугъл истории се слагат много лесно, през приложението Google Installer, като се внимава за реда на инсталиране на сервисите. 
Всъщност колегата e показал чудесно как става слагането на TWRP. Днес ще пробвам да видя как ще е.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#53

Ако ще слагаш " седмичен "наш", с бг-език ром" само през TWRP.Прави се задължително backup и all wipe.Руснаците съветват да се правят преди да флашнеш. Аз го направих така и нямаше проблем. Тук съветват all wipe да се прави след като флашнеш.Не знам кое е по-добре.Да каже някой от знаещите колеги.
Цитирай
#54

Вчера ми дойде телефона Note 2 FDD от Топ Уан. Изглежда е с оригиналния РОМ, не беше отварян. Няма Play Store, има сума ти програми на йероглифи. Искам да си сложа РОМ с Play Store, изтеглих последния седмичен мултиезичен РОМ и TWRP, качих ги в основната директория на паметта на телефона, обаче като се опитам да инсталирам TWRP през Updater приложението ми дава грешка "Signature verification of update.zip failed". Има ли начин да си инсталирам друг РОМ без TWRP или как да инсталирам TWRP? Не ми трябва български език, просто искам да имам Play Store и да махна всички тия китайски програмки.
Цитирай
#55

Това ти е третия пост за този проблем. Кому е нужно това?!
Цитирай
#56

Здравейте, имате ли впечатление от РОМ 6.3 и по-нови версии?
В момента съм с 6.2.25. 
Заслужава ли си робията по ъпдейта до версия над 6.3 или да си стоя с тази версия? 
За момента, за едното ало, ало, сърфиране чат-пат, телефонът се държи добре. 
Със старата версия възникна един проблем, като звъня на определен абонат, след това други абонати ми звънят и ме питат "Защо ми звъниш?". Някакво преплитане се получи. Не съм на 100% че е от моя телефон, но абонатите бяха различни, които уж ми звъняха, а на практика, аз съм им звънил. И това, когато аз съм звънил на трети абонат, с който трябваше да говоря.
Не зная дали ме гони параноята, ама имам усещането, че с версия 6.2.25 малко по-бързо ми умира батерията.
Моля за предложения и препоръки как да постъпя?

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#57

Здравейте, бих желал да попитам, да не са спрени ъпдейтите за този модел? Нещо на Редми Ноут 2 не намирам седмичен ъпдейт. Има за Ноут 3, ама моя е стария модел. В няколко сайта следя, но за този модел няма. А и не зная дали е спряна поддръжката за модела.
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#58

Update for Redmi Note 2 and Redmi Note 3 suspended this week due to stability testing.
  Това е положението за сега. Демек тестват рома за стабилност и когато е готов ще бъде пуснат.
  Дано да е скоро.

Poco F4 GT 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)