Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът не открива мрежа, при поставена SIM карта
#1

Здравейте, проблемът на моя телефон е свързан с липсата на каквато и да е мобилна мрежа. От Бургас съм и го занесах на два сервиза. Едните провериха хардуера и не откриха проблем. Дори се стигна до комичната ситуация, стартирайки го в сервиза, телефонът да намери мрежа и след известно време отново да я загуби. Преинсталираха му в друг сервиз софтуера, след което работи ден два и пак неможа една сутрин да открие мрежата. Пробвах с нова SIM карта от мобилния оператор, като и с нея проблема си остана. Моля Ви, ако някой е имал подобен проблем или пък му идва нещо на ум, нека е така добър да ми каже. Бих го пратил и в София на ремонт, но незнам каква е гаранцията, че ще даде проблем пред тях и дали ще могат въобще да го отстранят. Друг е въпросът, до колко има смисъл от ремонт, ако да кажем надхвърля сумата от 100лв.  Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

@rado869616, има ли гаранция?

 
Цитирай
#3

@rado869616, варианта който ти остава, е да пробваш да му сложиш custom rom (тук в раздела е описано как става).Тъй като телефона ти е от 2011г. (ако не се лъжа) и 99% няма гаранция, лично за мен и 50 лв са му много за ремонт, а и никой не може да гарантира, че ще го оправят.Неприятно е знам, но ако ще даваш повече от 50 лв. за ремонт, по-добре си купи същия, втора ръка за 100лв.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#4

Гаранцията му отдавна изтече, а относно ремонта съм съгласен напълно, че е безсмислен Sad Ще пробвам това с ROM-a, ако стане ще пиша. Благодаря Ви!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)