Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при опит за смяна на ROM - Леново S650
#1

Здравейте,

След 2-годишно безпроблемно ползване без ъпдейт, незнайно как андроида стана КитКат и респективно почти изцяло на китайски...
Изчетох една камара теми и запретнах ръкави. За нещастие приключих още на стъпка две тъй като драйвера за телефона не успява да се инсталира. Операционната система (Win 10) го разпознава, но изписва че инсталацията е неуспешна... Тествах го и на личния и на служебния, лаптопи и грешката е една и съща...
Къде бъркам?
Благодаря за помощта предварително Smile

Edit: Изтеглих от някакъв руски форум други драйвери с които се получи... Имам предвид че вече разпознава телефона като виртуален компорт. Интересното обаче е че при включване без батерия се появява в дивайс мениджъра и след около 3-4 секунди изчезва.

Сега телефона е с:
Андроид 4.4.2
Baseband ver. : s650.v104,2014/02/24 18:36
Build: vibeui_v2.0_1439_7.3.1_ST_s650

Изтеглих  ROM S650_ROW_S308_150121
Единственото което ме спира да го пусна още сега е страха да не го убия... Ако наистина губи връзка след 3 секунди и се разкачи след началото на инсталацията ще стане мазало... Предполагам?
Малко помощ няма да ми е излишна Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Така и трябва да е. Телефона се 'закача' физически към усб порта след като във флаштулс натиснем 'доунлоад'.
Действай смело Smile

Motorola Startac → Ericsson t28 → t610 → k750 → Sony Ericsson P1i → iPhone 2G → 3G → 3GS → HTC HD2 → Dell Streak 5 → HTC Flyer → Galaxy Nexus → Galaxy Note → Lenovo s750 → Lenovo s920 → Lenovo K910 vibe Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)