Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow Rom's
#1

Предлагам тук да споделяме всичко сготвено, което излиза за нашите телефончета, по отношение на новата версия на зеленото човече Smile

Порових се, но все още не съм видял такъв ром. Някой, ако има информация вече.... нека сподели Sleepy Sleepy Sleepy
Цитирай
Аксесоари
#2

Едва днес има новина, че ще има скоро CM13 и то за определени телефони. Ще трябва да почакаш поне 2-3 месеца, за да излезе за този модел Marshmallow ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Май от XDA, повечето devl. се отказаха от това телефонче. Каквото било било Big Grin

Тези, които не сме го направили, май ще скачаме на друго телефонче от 2016-та.
Цитирай
#4

Може би има надежда http://forum.xda-developers.com/htc-one-...0739/page1

Да видим до къде ще стигнат Smile
Цитирай
#5

Бях чел някъде че се бил пробвал един ма тела не тръгвал.Има и още един който можел да направи,но няма да е скоро защото имал работа Big Grin иначе сега съм с Resurrection Remix LP 5.1.1 и тела се държи добре.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#6

Имам малък ''ъпдеит'' така да се каже.От xda портнаха 6.0 за lg optimus 4xhd който има 1:1 същия тегра 3 ап33 чипсет като нашия телефон,Казах на ''нашите хора'' но след малко разбрах че вече съвсем са се отказали от телефона.Така че
-трябва да се направят някои дребни промени в кернела,пак е 3.1.10 но от лг-то видях че за 6.0 има 2 нови текстови конфигурационни файлове(в началото им пишеше нещо от типа на auto generated та не ми се вярва да е сложна работа)
-трябва да се портне рома,има source и всичко от лг-то
Та общо взето е напълно възможно да се направи но просто няма кой да го направи.Аз лично бих искал но нямам никакъв опит с лолипоп и маршмелоу ромовете.Най-много да си брикна тела Big Grin

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)