Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на RedMi Note 2
#1

Нека тук добавяме местата откъдето можем да поръчваме телефона на добра цена, чрез EU direct / Warehouse .

1. Minideal
2. Ali Express : Shenzhen Top-One Trading Co., Ltd.
3. Honorbuy
4. Gizchina
5.Xiaomiforsale

С най-висок рейтинг тук се ползват Top One и Minideal, но нещата са динамични и можете да споделяте опит и от други места.
В момента Minideal видях, че имат промо от склада им в Гърция и като цена излиза колкото от Top One /32гб версия/.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
Аксесоари
#2

То хубаво, но в Минито в Гърция постоянно са Out of stock. Аз лично все така предпочитам TopOne за конкретния телефон.
Офертата на Honorbuy не е лоша, предвид, че предлагат кожен калъф, а не силиконовата джапанка на TopOne. Не ги знам обаче като търговец как са - ако някой е пазарил от тях да сподели точно тук.
В XiaomiForSale е също OutOfStock, в ГизЧайна излиза $239...
Цитирай
#3

В minideal-а от вчера има налични бройки, даже в момента.
Да споделя за honorbuy, като търговци са добри и коректни - лично проверени. Пазарувал съм три MiBand-а от тях и една IP камерката на Xiaomi. В поръчката с гривните бяха забравили да сложат една бройка, писах им и приложих снимки на пратката преди и след отваряне. На другия ден ми без нищо, да са ми отговаряли писаха, че са пратили другата бройка за тяхна сметка и да им пиша, когато пристигне. Коректни са и пратките бяха много добре защитени в пратката. Бих пазарувал още от тях ама пустата му доставка от европейския склад с dhl е много скъпа...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#4

Аз моя го взех от oppomart.com въпреки че малко се притеснявах от писаното в Trustpilot за тях, но черен Prime имаше само чри тях наличен. Проблеми нямах, телефона си е при мен и си бачка. А, не съм плащал никакви данъци и тем подобни.
Цитирай
#5

Аз поръчах вчера от Minideal-а от Гърция, ще споделя като го получа.
Цитирай
#6

Моят е от Topmall в али-то, към момента на покупка само при тях имаше черен/сив. През митницата минах, но щото обявената сума беше 37 $, за да не се отваря (16,50 лв ДДС; singapore post free shipp)
Цитирай
#7

От къде си? В софия такива ДДС-та(малки) няма, искат извлечения, разпечатки незнам си какво. Вчера 75 им дадох Smile

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#8

Провинцията, превод от 3,50 в пощенския клон към митницата правих, иначе самото ддс беше 13 лв
Цитирай
#9

(2015-10-08, 11:39:26)Claping Monkey написа:  В minideal-а от вчера има налични бройки, даже в момента.
..
Не, че нещо, не че нищо, но в минито в момента има 16GB версия, а тук се споменаваше 32GB, като наличната такава е с $8 по-скъпа от ТопУан. Вярно, нищо не са, но това са си 7 двулитрови бири бонус.
[Изображение: krYFcw1.png]
Цитирай
#10

Колеги, телефона от снимката сивата версия ли се води(Gray)? Става въпрос за втория от ляво надясно. Понеже няма наличени черни, този ми се струва най-близо до черния. Също така вярно ли е, че всички видове са черни отпред и разликата е само в цвета на задния капак, който може да се сменя?

[Изображение: Bez-ime389FWX1y.jpg]


Цитирай
#11

да, това е черния, но се води "сив". И да вярно е - отпред са черни, отзад цветни, белия е цвят "панда".
Ако това vn е "Варна" - мини да го видиш на живо - на лични ще ти дам адрес и телефон.
Цитирай
#12

@stat1973, не беше споменал за кой точно модел става въпроса... Иначе, да. Прав си.

Някой който има телефона със синият панел ще сподели ли снимка от домашни условия, за да се види какво точно представлява? Благодаря.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#13

(2015-10-08, 11:39:26)Claping Monkey написа:  Да споделя за honorbuy, като търговци са добри и коректни - лично проверени. 
Ами с тези цени на някои стоки (почти двойни!) търговците няма как да се държат по друг начин. Определено ще се въздържа да пазарувам оттам. Smile

 
Цитирай
#14

Днес на обяд в минито наистина имаше 32 Гб наличен с по-добра цена от Топ 1, след 2 часа вече го нямаше. Трябва да се проверява постоянно, лапат ги като "топъл хляб".
Цитирай
#15

След 2-3 седмици ми идват допълнителните гърбове, които поръчах от гевезелък - ще снимам и пусна снимки. Поръчал съм си алуминиев гръб и кожен гръб. Покрай първото Ми поръчах и два флипа. Ще пусна снимка, само да дойдат Smile Но определно пандата според мен изглежда по-добре от сивия - той си е някак ... обикновен.
Цитирай
#16

Някакви отзиви за www.Pandawill.com и www.giztop.com ?

В пандата 32гб/сив е 190$/free shiping/, като за още 5% отгоре/застраховка/ -става-199.50 $ = 350 лв, ти гарантират възстановяване на митнически такси, ако се случат такива.
В Гизтоп същият излиза 210$/368лв/ с free shiping от EU склад.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#17

Защо просто не си го вземеш от Топ-Уан, за 216 идва у вас за 1 седмица без ддс и без мита.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#18

(2015-10-10, 14:36:07)ShaSh написа:  В пандата 32гб/сив е 190$/free shiping/, като за още 5% отгоре/застраховка/ -става-199.50 $ = 350 лв, ти гарантират възстановяване на митнически такси, ако се случат такива.
В Гизтоп същият излиза 210$/368лв/ с free shiping от EU склад.

В пандата застраховката за Бг е 10 %. Според мен е много и не си заслужава.

Цената в giztop.com е най-добрата, която съм виждал- 160 долара, с фрии шипинг и гарантирано без митница и ДДС. http://www.giztop.com/xiaomi-redmi-note2.html Но нещо не мога да намеря отзиви за този магазин от реални клиенти. Ето какво е обяснението на техния сайт защо няма митнически такси и ДДС: http://www.giztop.com/shipping

Why no customs fee and VAT?
"First, we ship the package to France via SF-Express. We will pay the customs fee if the package is stuck at customs. After the package arrived at facility, and then deliver to your door via Chronopost express."

Та в момента се чудя между giztop и топ уан от али експрес. Познавате ли някой, пазарувал реално от giztop? Вършат работа и отзиви от форуми, включително чуждестранни такива.

[Изображение: giztopduksk4G.jpg]


Цитирай
#19

@milenvn, както пише ShaSh 209$ е варианта с 32ГБ, по-добре него.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#20

^ Не виждам в момента да имат варианта с 32 ГБ памет за 209 долара. Може би е изчерпан. Затова се зачудих каква е тази цена от 209 долара. Както и да е, аз съм се насочил към 16 ГБ варианта и най-добрата цена с доставка и без митница и ДДС е в giztop- 160 долара. Та има ли някой реални отзиви от този магазин?


Цитирай
#21

Има едно падащо меню по-долу/color&storage/,където межеш да избереш черен или бял prime version за още 50$.

Иначе за giztop се знае, че сa official partner shop на Gizmochina- http://www.gizmochina.com/2015/07/02/giz...izmochina/.
Не знам това доколко е гаранция, че са коректни.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#22

^ Да, сега я видях опцията от падащото меню плюс 50 долара за Prime. Иначе знам, че сайта е свързан с Gizmochina, аз от там научих за него. Явно последваха Gizchina.com и също като тях си създадоха собствен магазин.

На страницата която си дал има купон за 10 долара отстъпка. Дали е валиден още?!


Цитирай
#23

Пробвах го,но не е валиден вече.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#24

^ Поръча ли вече от giztop или още си само на проби като мен --)


Цитирай
#25

Да предупредя, че ако поръчвате от минито доставката ще се забави. Моя телефон го поръчах в четвъртък и още не е изпратен. Китайката ми пише че имали проблеми с доставките с DHL , със сингапурските пощи също, уж обещаха до края на седмицата да го пратят ама ...чудя се дали да чакам или да канселирам поръчката Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)