Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 300 Проблем със зареждане на Recovery
#1

Телефона е руутнат отдавна, и при един рестарт зареди до бял екран с надписа HTC. Пробвах да му дам фактори ресет, пише "ентеринг рековери..." и така си стои с часове. Някаква идея как мога да го накарам пак да тръгне. Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да натиснеш Power или комбинация от Power + Vol Down няколко пъти докато влезе в Recovery. Виж клипче в youtube, за да разбереш как става.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Това казвам цъкам на рекавъри, телефона се ресва пише ХТЦ на бял екран после изписва горе в лилаво Ентъринг рековъри... и така стои с часове.
Цитирай
#4

А пробва ли да префлашнеш рековъри през fastboot и след това да опиташ да влезнеш?Може рома да се е омазал, опитай и него да префлашнеш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

От телефона нищо не мога да направя винаги стига до бял екран, трябва през компа. Бях с уин 8.1 и телефона ми не биваше разпознаван, сложих си пак 7-ца сега го разпознава. Пробвах урока отначало стъпка по стъпка и стигам до ".В черния отворен прозорец пишете: cd C:\android и enter след това пишете fastboot flash recovery recovery.img и натискате enter.Ако два пъти ви се появи OK значи всичко е минало наред и вие вече имате CWMRecovery"
изписва ми в "cmd" fastboot is not recognized as an internal or external command, папката ми е C:\Android
Цитирай
#6

Знам, че през телефона нищо не можеш да направиш.За да работят командите, трябва да си влезнал в bootloader и там ако не се лъжа, трябва да натиснеш опцията fastboot.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#7

Също "fastboot is not recognized as an internal or external command" може да значи, че нямаш инсталиран fastboot в компютъра. Използвай ADB tools, за да промениш това, след което пробвай отново.
Цитирай
#8

Получи се. Изписа два пъти ОК, но пак не иска да влезе в рековъри. Може би се е прецакал телефона. Незнам какво друго да пробвам, с урока не се получава...
Цитирай
#9

Освен да пробваш някое друго recovery...
http://forum.xda-developers.com/desire-3...c-t2860761
Цитирай
#10

Пробвах и двата, пак така Sad
Цитирай
#11

Пробвай и adb reboot recovery, ако и тогава не стане, вече не знам.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#12

Тези дни и на мен ми изпадна същия телефон с същия прболем. Телефона е с отключен bootloader и когато стигне до логото HTC и се рестартира. Също така когато се опитам да влезна в recovery телефона се рестартира. Пробвах вариантите по-горе, но нищо не става. Ако някой има някакви предложения ще се радвам да сподели. Smile

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#13

При мен проблемът е РЕШЕН! Заключих bootloader-а, вкарах телефона в fastboot свързах го с компютъра и инсталирах този RUU и телефона запали без проблем. Smile

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)