Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията
#1
Wink 

Здравейте! Имам проблем с батерията. Батерията ми падна напълно, прибрах се, включих го да се зарежда и батерията беше на 50%, от какво може да е това?

Благодаря! Wink

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
Аксесоари
#2

От някакво приложение?

 
Цитирай
#3

През това време играх, да. Но батерията ми трябваше да падне... имах 5%, но като го включих на зарядно имах 50%.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#4

Рестартирай устройството.

 
Цитирай
#5

Рестартирах го... пак си е така... вече е на 73%, ще го заредя до 100%, след това като го изтощя и като го включа, се надявам да почне от 0% да се зарежда, и ще го оставя 12 часа.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#6

Ако телефона е рутнат, калибрирай батерията.

D_coffee
Цитирай
#7

(2015-10-09, 18:59:49)mitko1pr написа:  Ако телефона е рутнат, калибрирай батерията.

Не е.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#8

Остави го да се зареди до 100%. После го изключи и остави поне още 30 мин на зарядното. Дано се оправи така.
Може да пробваш да извадиш батерията за 10 мин. и пак да я поставиш.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#9
Wink 

(2015-10-09, 19:04:03)tda написа:  Остави го да се зареди до 100%. После го изключи и остави поне още 30 мин на зарядното. Дано се оправи така.
Може да пробваш да извадиш батерията за 10 мин. и пак да я поставиш.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#10

Не става, вчера ми го направи пак същият проблем. Падна ми батерията, включих го, беше на 22% и се изключи. Ако проблемът е в батерията, ще я сменя. Дано да не е друг. Нямам приложения които да ми хабят ток. Телефона от както го имам, винаги осветлението е на 0% и е включено "Пестене на енергия". Сега го сложих на зарядно и започна да се зарежда от 30%. А БАТЕРИЯТА ПАДНА НАПЪЛНО! Батерията се срива изведнъж, докато не го закачиш на зарядно или не извадиш батерията. Прави го само когато е включен към интернет, независимо дали е мобилен или Wi-Fi! От 50% пада на 10% за не повече от 10 минути.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#11

Ако,наистина позлваш телефона в този режим от както си го взел,значи никога не си видял пълната му функционалност,но това е друга тема...Изключи всякакви режими на пестене и си направи осветлението на авто,и тогава пробвай да калиблираш батерията.Също така пробвай да заредиш и използваш телефона без да е включен режима на песетене и виж дали ще има разлика.Погледни и батерията да не е подута,защото може да е заминала и проблема да е от нея.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#12

Батерията не е подута, сега го заредих и ще го пробвам. Как да я калибрирам? Телефонът ми е стоков.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#13

Тема от раздела за Galaxy S3 - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=30748

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#14

Трябва руут.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#15

По време на работа телефонът се изключи. Нали знаете като падне батерията, как се изключва и вибрира... при мен както си работя, без вибрацията... имаше 30% батерия, изключи се (изведнъж черен екран). Включвам го, стига до надписите на Samsung, и пак става черен екран.

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#16

Трябва да го рутнеш и да калибрираш батерията.

D_coffee
Цитирай
#17

И при мен излезе същия проблем. Телефона е купен януари 2014, днес забелязах, че като е на зарядно не гасне. Имаше тема, в която пишеше, че на galaxy s3 mini батерията можела да се замени с по-мощна, но не помня от кой модел. Върти ми се нещо за galaxy ace 2, но не мога да намеря нищо. И според мен е от батерията.
Цитирай
#18

Батерията ми е леко подута отгоре... мисля че ще е от това... имам гаранция, гаранцията ще покрие ли нова батерия, или да купувам нова?

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#19

Не покрива батерия. Купувай нова

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#20

(2015-12-31, 18:13:21)VANNKZ написа:  Батерията ми е леко подута отгоре... мисля че ще е от това... имам гаранция, гаранцията ще покрие ли нова батерия, или да купувам нова?

Батерията има гаранция 6 месеца. Така че ако не са минали 6 месеца от закупуването на телефона, би трябвало гаранцията да покрие нова батерия.

D_coffee
Цитирай
#21

(2015-12-31, 18:55:48)mitko1pr написа:  Батерията има гаранция 6 месеца. Така че ако не са минали 6 месеца от закупуването на телефона, би трябвало гаранцията да покрие нова батерия.
Той излезе 2014г. и аз го купих веднага, така че едва ли има гаранция... ще купя нова батерия... дано да е от това, аз този телефон не съм го видял да работи повече от 10 минути за 1 месец :/... Включвам го зареден, включвам интернет, човъркам се из нета малко, и изгасва, направо черен екран без звук/вибрация... а батерията си е подута бая... ако не се бъркам, защото има лепенка на Samsung, ама от долната страна е гладка, а отгоре е като Рила...

Желая ви всичко най-хубаво през новата година, много радост, любов, късмет и да сбъднете поне една мечта (за да ви пожелая сбъдването на следваща догодина ).

Опичайте си акъла, не вършете глупости и най-вече - бъдете човечни!

П.С.: Внимавайте с пиратките, алкохола и ползвайте предпазни средства. Big Grin

Samsung Galaxy S III Mini VE GT-I8200 BLUE
4.2.2 Jelly Bean | Stock | Not Rooted | + Samsung MicroSDHC 16GB Class 10


Цитирай
#22

Колега по-нагоре казваш,че батерията не е подута,а сега твърдиш,че е подута.Огледай я хубаво и я смени,защото ако проблема е от нея,колкото и да питаш тук не можем да помогнем Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)