Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo tab 2 a7-10 връщане към Киткат ?
#1

Заглавието подсказва и въпроса,как да го върна към предишната версия(4.4.4 kitkat).Понеже не съм запознат как се флашва Леново.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм собственик на дадения модел таблетка от 2 седмици(преди това имах А3500FL),всичко добре,бачка на поразия.Само че съм още на Киткат,не съм го ъпдейтвал.Рових се при руснаците,и там мненията са противоречиви-to be or not to be?!?Чудя се да се вкарвам ли в тоя филм или да си карам на старата,стабилно работеща версия?
Цитирай
#3

(2016-01-11, 11:34:18)diviq_fen написа:  Аз съм собственик на дадения модел таблетка от 2 седмици(преди това имах А3500FL),всичко добре,бачка на поразия.Само че съм още на Киткат,не съм го ъпдейтвал.Рових се при руснаците,и там мненията са противоречиви-to be or not to be?!?Чудя се да се вкарвам ли в тоя филм или да си карам на старата,стабилно работеща версия?

В никакъв случай не ъптейтвай,таблета ще стане от перфектно работещ до такъв какъвто ще ти се иска да забиеш в земята.
Цитирай
#4

Не знам какво му се плашите... Имам таблета от малко  преди нова година. Януари се ъпдейтна до андроид 5. Преди 3 дена дойде още някакъв ъпдейт - тоя път около 170МБ. След ъпдейта верно - имаше проблем . Постоянно ми излизаше че Гугъл Плей спряло да работи и на практика таблета не можеше да се ползва. След хард ресет - всичко си дойде на мястото. Всичко работи както си му е ред.
Ъпдейтвал съм само "по въздуха". В момента съм със това :
Андроид 5.0.1
Номер на версията : А10-70L_S000116_160129_ROW
Версия на софта : A10-70_2016019
Версия на ядрото : 3.10.61
До момента не съм намерил нещо дето да не работи - камери, GPS,самата работа на машинката -всичко си е наред.
Цитирай
#5

(2016-02-14, 10:52:46)bullstar написа:  Не знам какво му се плашите... Имам таблета от малко  преди нова година. Януари се ъпдейтна до андроид 5. Преди 3 дена дойде още някакъв ъпдейт - тоя път около 170МБ. След ъпдейта верно - имаше проблем . Постоянно ми излизаше че Гугъл Плей спряло да работи и на практика таблета не можеше да се ползва. След хард ресет - всичко си дойде на мястото. Всичко работи както си му е ред.
Ъпдейтвал съм само "по въздуха". В момента съм със това :
Андроид 5.0.1
Номер на версията : А10-70L_S000116_160129_ROW
Версия на софта : A10-70_2016019
Версия на ядрото : 3.10.61
До момента не съм намерил нещо дето да не работи - камери, GPS,самата работа на машинката -всичко си е наред.

"Колега",май говорим на различни езици,а?Темата,в която сме писали,се отнася за А7-10,Ваша милост пейства за А10-70.Това са две съвсем разлини устройства.Немой така,бе чадо,ше вкараш някой балък в грешно направление.А иначе по темата,ъпдейтвах до Лолипопа,не ми допадна нещо,свикнал съм на работата на КитКот(обичам котки :Smile,да са живи здрави братушките от 4PDA и Lenovo Forums.ru,както и мангалите от  You Tube,че ха от тук ,ха от там....и се върнах на КитКот.Айде със здраве!
Цитирай
#6

Аз го имам този модел от 6-7 месеца. От както го ъбдейтнах съм нямам никакви проблеми с него.

Lenovo P70-A - ex.
HTC Desere 500 - ex.
ZTE BLADE III - ex.
Nokia 5 - now
Цитирай
#7

Mоже ли стоков ром за този модел защото синът ми си е убил таблета .
Цитирай
#8

Колеги одеве дойде нов ъпдейт 870мб. С 5.0.1 съм иначе в момента. Някой инсталирал ли го е да изкаже мнение?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)