Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Yoga Tab 3 8"
#1

Колеги какво ще кажете за този таблет.
Как ви се струва, заслужава ли си парите.
И дали ще работи добре?

Samsung Galaxy S7
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам за този, но аз очаквам с нетърпение да излезе 10-инчовият вариант, който се очертава много интересен. Поне по предварително описание.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#3

Гледах няколко ревюта и хората са доволни от него.
Има ли някой който да го ползва вече?
Видях че го има на доста добра цена 369лв.
Ето и линк: http://lenovoonline.bg/les/home.nsf/Prod...D700409E79

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#4

И кое му е интересното на 10 " модел... (йога 3 10")
Същите памети и същия чипсет. снап 212v2 1ГБ рам и 16Гб вътрешна.
Екрана си е пак 1280х800. А те такова разрешение на 10 инча виждали ли сте го като как изглежда...
8 инча са си оптимални
Цитирай
#5

Предполагам, че колегата е имал предвид Pro версият с проектора.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#6

аа виж нея 10 ка , да.... На хартия добре изглежда. Ама след това мазало с йога 2 серията... Мойта йога 2 10 хд не можах да я изтьрпя и я дадох на щерката. Това заради идиотската авто яркост , взех А 5500 Н ама и се случи случка та ще се купува нов. Или йога 3 8 ще е или галакси таб S 8.4 ,ама още умувам...
Цитирай
#7

Дааа, точно този с прожектора имах предвид. Smile

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#8

Взех си Yoga tab 3 8".
Супер доволен съм.
Yoga серията е много удобна, въртя го на всички страни, кефи ме като го закача в банята на закачалката и пусна нещо от тубата.
Звука му е много добър.
Батерията държи адски много.
Абе с две думи, препоръчвам ви го, няма да сбърка те!

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#9

Я драсни два реда като как е машинката относно два момента....за звука и батерията там ясно - няма стигане. Друго ми е интересно.
1 - екрана - чета из нета че не бил цвете - в смисъл средно качество - с една дума бледичък някакъв не особенно - разделителната ясно - като цветове и яркост питам
2 - процесора - пишат че бил безобразно слаб - чесно като го гледам и на мен такъв ми се вижда - Кортекс А7 на 1.3 Гхц - Снап 212, адрено 304. И наистина в АнТУТу дава,,няма и 19000 . Ама то си зависи за какво ти е машинката. Досегашната ми А5500Н и тя си бе на това ниво и ме устройваше. За тежки игри -ясно - стрелялки , гърмялки и авто гонки не ме вълнуват. За нормална работа питам - има ли лагове из менютата из интернет, за из ютуб филми там некви...как е в това отношение. Е и игри от типа на Дънжън Хунтър 4 или Ордер оф Хаус 2.
В такъв смисъл - върви ли гладко или..като как.
Щото гледам като алтернатива - Таб 2 А80 50Л - като памети същия, е не е йога и макар че е със стерео говорители до йога не стига и батерията е по-слаба . Желязото обаче е супер - за боюджетка - 64 битово МТК на 1.3 + мали Т720. 28092 дава в АнТуТу.
Цитирай
#10

1 - Да екрана не е топ предложение, но за моето ползване е много добре. Клипчета, фацебоок, инстрагам. На светло си се вижда много добре, ако му увеличиш яркостта на макс си е супер.
2 - Не знам какво пишат за процесора. Лаг между менютата няма, нито като прехвърлям от 1 приложение на друго.
От игрите, играя само на Clash of clans, нищо друго. Нямам лагове на него, единствено по бавно ми зарежда от телефона.
Yoga таблетите са много удобни честно ти казвам, дори не вярвах колко ще ми хареса.

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#11

Благодаря за мнението . Точно това ме интересуваше. И на мен формфактора много ми харесва. На щерката взех йога 2 хд 10. Ама на мен ми е нужен 8 инчов, явно това ще е машинката.
Цитирай
#12

Здравейте, интересувам се от 10 инчовите таблети на Леново серия Йога.
Освен, че серията 3 е по-нов модел, струва ли си да се купува, или да си взема Йога 2? Гледах параметрите 2-ката е с 2 ГБ памет, а за 3-ката дават 1 гб, батерията на новата е също с по-малък капацитет.
Версиите, които са Про, струва ли си да се купуват, защото имат вграден проектор. Може ли да споделите впечатление за този проектор и при двете серии.
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#13

Мисля, че Yoga 3 Pro има доста неща, с които да се похвали, не само проектора. Ето ги характеристиките:
Процесор
Intel Atom x 5-Z8500 процесор (2M кеш памет, Quad Core, до 2,24 GHz)
Операционна система
Android OS v5.1
Звук
4 предни JBL високоговорители с Dolby Atmos
Памет
RAM : 2 GB LPDDR3
ROM : 16 GB / 32 GB2 eMMC
I/O : Micro USB, 3,5-мм аудио жак
Слот за карта: слот за microSD карта Разширяема до 128 GB
Батерия
Тип : 10200 mAh
Дисплей
Панел : 10,1" QHD (2560 x 1600), 299 ppi, 70% цветова гама
Тип : IPS, 16:10 медиен таблет
Интегрирана камера
Задна : 13 MP с автоматичен фокус
Предна : 5 MP с фиксиран фокус

Иначе, от Леново казаха, че ще се продава в България около Коледа, та ще изчакаме да го видим на живо как работи.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#14

(2015-12-02, 14:32:44)Lupita написа:  Мисля, че Yoga 3 Pro има доста неща, с които да се похвали, не само проектора. Ето ги характеристиките:
Процесор
Intel Atom x 5-Z8500 процесор (2M кеш памет, Quad Core, до 2,24 GHz)
Операционна система
Android OS v5.1
Звук
4 предни JBL високоговорители с Dolby Atmos
Памет
RAM : 2 GB LPDDR3
ROM : 16 GB / 32 GB2 eMMC
I/O : Micro USB, 3,5-мм аудио жак
Слот за карта: слот за microSD карта Разширяема до 128 GB
Батерия
Тип : 10200 mAh
Дисплей
Панел : 10,1" QHD (2560 x 1600), 299 ppi, 70% цветова гама
Тип : IPS, 16:10 медиен таблет
Интегрирана камера
Задна : 13 MP с автоматичен фокус
Предна : 5 MP с фиксиран фокус

Иначе, от Леново казаха, че ще се продава в България около Коледа, та ще изчакаме да го видим на живо как работи.
Аха, тези параметри и аз ги видях и ми харесват. Само цена за този модел не намирам, дори и ориентировъчно колко ще бъде.

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#15

Скоро ще стане ясно... Иначе в долари е 450.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#16

да ли ще му слагат 6.0 android ? Някой запознат по-тази тема

Huawei P20 Pro DS
Цитирай
#17

Не знам. И аз чакам!

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#18

Някой инсталирал ли е последния ъпдейт и какви са впечатленията от него?

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#19

Пуснаха ли вече андроид 6?
Цитирай
#20

Аз вчера взех  на детето Yoga Tab 3 8", че старият Galaxy tab2 , умря Smile  3 часа инсталирах ъпдейти, вече е с 6.0.1.  Приятно съм изненадан, работи отлично, звука е перфектен, но още не е наблъскан с игри, де  : D
Цитирай
#21

(2017-01-31, 11:14:15)Joe написа:  Аз вчера взех  на детето Yoga Tab 3 8", че старият Galaxy tab2 , умря Smile  3 часа инсталирах ъпдейти, вече е с 6.0.1.  Приятно съм изненадан, работи отлично, звука е перфектен, но още не е наблъскан с игри, де  : D

Преди ъпдейта с коя версия беше?
Как се държи батерията?

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)