Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC Desire 626g dual sim
#1

Здравейте колеги.
Имам Проблем с телефона си. Снощи приятелката ми (знаете предполагам че всички проблеми на мъжа тръгват или от жената или от нередовно пиене) инсталира някаква програма за код на телефона, от тогава нямах достъп до половината екран, не ми позволяваше да рестартирам телефона, да го изключа, на практика почти нищо. Днес му дадох Hard Reset уж всичко си мина както си трябва Влязох пред Recovery mode след това дадох Wipe data/ Factory
reset и след това дадох reboot system now и зачаках да си стане магията. Когато обаче зареди телефона не ми позволяваше да продължа, изобщо не ми отчиташе Touch-a и няма как да продължа и пусна телефона. Моля ако някой има идея, как да го стартирам да ми пише..... Ако се налага и да преинсталирам андроида, няма да е лошо да ми опишете как ......По принцип телефона е в гаранция( на 3 седмици е) надявам се да не я загубя някак...


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg oie_whqMTapP1vGd.jpg Размер: 149.15 KB  Сваляния: 28
.jpg oie_xx2b81LmmbZV.jpg Размер: 108.57 KB  Сваляния: 26
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай, когато стигнеш до избор на език (третата снимка ако не се лъжа), да загасиш дисплея от копчето и след това го включи.Ако не стане, върни се в recovery и му дай да изчисти само cache, ако пак не стане му върни отново фабрични настройки.
Ако всичко това не помогне, върни го по гаранция.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Да кажем че не стана. Има ли начин, как да не чакам тия от виваком 1 месец ...... и да си го оправя сам?
Цитирай
#4

Ами ако искаш да си запазиш гаранцията, по-добре го дай на виваком или най-добре в мост компютърс, там ще спестиш повече от 10 дни.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Пробвах всичко, което е "законно" за да не загубя гаранцията .... За съжаление когато дойде момента да избера език и да дам старт, тъча изобщо не отчита, на някакви други места си го отчита.Интересно ми е дали тъпата програма е направила проблем или просто от торбата с ..... съм извадил единствения боклук и трябва на 2-та седмица да се прави .... Благодаря все пак за съветите.
Цитирай
#6

Ханал си шофьора на рейса с пичките....дет се казва...щом след ресет не се оправя,не е от програмка...
Пиши после какво са ти казала,за колко време са го отремонтирали и тн.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#7

Защо просто не го преинсталираш със стоков ROM?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Колеги извинявам се, че едва сега пиша, но много бачкане....
Проблема бе touch- a ..... Явно се е скапал (за само една седмица ползване...) Но ми го оправиха де и сега е наред. А относно коментар .... Ако искате телефон, вземете си Meizu mx5 !!!
Цитирай
#9

Да питам и аз-същия модел телефон.Месинджъра на фейса постоянно излиза със съобщение,че е спрял да работи.Гугъл плея и той.Върнати са фабричните настройки и проблема стои.Как да направя хард ресет/ако може стъпка по стъпка/?И дали ще се оправят така нещата?Още е в гаранция.Антивирусната не показва проблем.
Цитирай
#10

Първото и най-важно, което можеш да направиш, е да махнеш антивирусната. След това изтрий данните на тези програми и тествай. Фейсбук и Месинджър, ако можеш да ги деинсталираш, го направи, след което ги инсталирай наново.
Хард ресет и връщане на фабричните настройки са различни наименования на едно и също нещо.
Цитирай
#11

Всичко това е направено,но нищо.Проблема продължава.Щом са едно и също/ресетите/,явно ще трябва да се занесе в сервиза.Дали във виваком да се занесе,или да търся оторозирания им сервиз и направо там?
Цитирай
#12

Добре де, опитай така:
  1. Изключи телефона.
  2. Натисни Power+VolumeDown едновременно и ги дръж, докато не влезеш в bootloader.
  3. С бутоните за звука навигирай до Factory reset и потвърди избора с Power.
Разбира се, сигурно знаеш, това ще изтрие всичко от вътрешната памет.
Цитирай
#13

Разбирам,че ще изтрие всичко.Ще пробвам довечера и ще дам отзив.
Цитирай
#14

Проблема НЕ Е В ТЕЛЕФОНА,проблема имаше във фейса и в месенджъра му,след днешната актуализация всички е наред....

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)