Анкета: Притежавате ли Sony Xperia Z3+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
да
52.94%
9
52.94%
не
47.06%
8
47.06%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Интересно ми е защо няма раздел за xperia z3+?

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото има само двама души с него.
Цитирай
#3

Малко помощ - как да си настроя стилния калъф с прозорче на Z3+? С 5.0.2 е телефона, ако това има значение.

Справих се, то не било толкова трудно.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#4

Вече сме трима.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#5

ОК, нараствате бавно но славно Smile Направете си една анкета и когато достигнете 10-15 и има поне 3 теми в които има активност за телефона, ще се обсъди отварянето на нов раздел.
Такива са условията.
Цитирай
#6

И така - имам телефона от седмица закупен от Виваком.

1. Като изработка нямам коментар. Всичко е изпипано много добре.
2. По принцип харесвам по-тънките модели и този ми допадна перфектно.
3. Прави страхотни снимки.
4. По отношение на загряването - ми грее нормално, даже лаптопа от който пиша в момента е като печка, но не ми прави впечатление. Загряването се дължи основно от ровенето в интернет и мога да кажа, че е повече през WiFi, когато е на 3G грее по-малко. Температурата не е висока - стигал е през WiFi на 34 градуса, а през 3G на 30 градуса. Игри не играя, така, че не мога да кажа там как е. Четох някъде, че на нови модели ще слагат още по-мощни процесори. Имам Z3compact и той грееше добре, но когато се ъпдейтна на 5.1.1 греенето понамаля.
5. Буксата за зареждане е много удобна, без капаче. Взех си бързо зарядно и съм доволен - с около 25-30 минути по-бързо зарежда.
6. Сложих му CDкарта и сега съм общо с 96GB. Не можах да намеря 128, но и тази е достатъчна.
7. Облякох го с калъф с прозорче и вида е перфектен и много удобен.
8. Скоростта на WiFi и 3G е невероятна.
9. Батерията се държи добре - в началото при ровене непрекъснато издържа един ден. След това при нормална работа и режим STAMINA близо два дни.
10. От опит със зареждането - не ползвайте китайски и други зарядни, а само оригиналните, ако не искате да си имате проблеми с батерията.

Ако има въпроси или се сетя нещо друго ще пиша.
За мен телефона е перфектния избор, поне засега.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#7

Кое зарядно си взел? Това ли?
http://www.sonymobile.com/bg/products/ac...ger-uch10/

Ако е то, за колко време зарежда?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#8

UCH10, зарежда за около час и двайсет-тридесет минути. Доколкото четох препоръчват го само за Z3+.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#9

UCH10 е стандартното зарядно в комплекта на Z5. На мен UCH20 ми е любопитно за колко време зарежда?!  Cool

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Нямам представа. В описанието на телефоните не пише с какво зарядно са. UCH20 не е бързо зарядно, а стандартно.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#11

Ох, да... писал съм глупости. В бързината съм объркал цифрите на двете зарядни и мислех, че пишеш за стандартното! Bu Страшна каша стана!  Angel

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Добавих към аксесоарите и докинг станция DK52. Страшно удобно за бюро.

   

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#13

Някой знае ли телефона има ли OTG или не?Пробвах Tivizen на него и не работи.Ако има значи моя е за сервиза.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#14

@tishomen, Не би трябвало да е за сервиз, погледни тази тема:
http://forum.xda-developers.com/xperia-z...t-t3144008

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#15

Да споделя една констатация:

Изчаках батерията да падне на 15% и го включих да се зарежда. Тъй като търсех по-дълъг кабел, за да ми е удобно като легна в леглото и докато се зарежда да си ровя, си взех кабел плосък 2 метра. Та включих да се зарежда в 22,00 часа. Сутринта когато станах в 06,00 часа погледнах дали се е заредил и беше стигнал до 92%. Веднага се усъмних в кабела и включих оригиналния и се зареди до 100%. Предполагам, че оригиналния кабел е екраниран и няма загуба, докато плоския кабел е мек силиконов и не е екраниран и съпротивлението пада и от дължината.

Иначе батерията издържа 2 дни непрекъснато ровене и включен 3G.

Ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация да сподели.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#16

С неоригиналните кабели често се случва.Може би са с по тънки проводници в него и поради това зарежда по бавно.Но батерията може да се скрие така затова си вземи оригинален от.В olx има много обяви.

(2015-10-22, 19:50:17)Monipeev написа:  @tishomen, Не би трябвало да е за сервиз, погледни тази тема:
http://forum.xda-developers.com/xperia-z...t-t3144008

Да работи вече. Не бих си и помислил че така куца ще го направят.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#17

Какъв е тоя номер "SI 1295-2392 Rev.4" ?
За Z3+ става въпрос.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#18

Това е продуктов код, който е малко по-различен от CDA (customization) номера.
Цитирай
#19

Загледал съм един Z4 закупен в Корея. Ще има ли проблем с честотите на клетките в България? Питам, защото съм чел, че китайските телефони имали някой такива проблеми. Човека твърди, че гаранцията му е междунордна и трябва да важи и тук.
Цитирай
#20

С китайски телефон съм. Проблем с мрежите нямам.

 
Цитирай
#21

Мхм, а тогава каква е разликата като си поръчваш китайски телефон имат по два вида - такъв за азиатския пазар и такъв за европа?

Говоря за силно китайските, тези от АлиЕкспрес. Леновота разни.
Цитирай
#22

Включвам се и аз към клуба на Z3+ Smile
Минавам от IPhone 6 към него, така че ше трябва доста добре да се представи, за да ми оправдае покупката Smile За няколко часа първоначално ползване съм почти доволен, като изключим, че един път ми излезе предупреждение, че температурата е висока и ще приключи започнатите процеси.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#23

ivan_vylka, направил си много добър избор, няма да съжаляваш. Телефона е много готин и удобен. Това с прегряването не е проблем. Натоварил си го повече от любопитство и настройване. Телефона загрява единствено когато е в интернет и когато непрекъснато се рови в нета и всъщност загрява модема. Телефона напълно ще оправдае покупката ти. Да го ползваш със здраве.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#24

Как се представя машината? Някой имал ли е проблеми и от колко време го използвате?

Още му се чудя, има някои оферти в OLX на по 2-3 месеца с гаранция, и то от ТехноПолис.
Цитирай
#25

Здравейте колеги , и аз да се похваля че се сдобих с това чудо- Sony Xperia Z3+. Втора употреба е , на 8 месеца. Телефона е много хубав на външен вид , работи много добре ,  много бърз е и няма лагове. Е позагрява понякога , но мисля че най-много при работа на камерата като снима видео. Не ми е загрявал чак токова много че да ми излезе предупреждение за изключване. Ъпдейтнах го до Android 6.0 Marshmallow. Само че имам един проблем - звъни много тихо. И при вас ли е така? За сравнение другият ми телефон Meizu M2 Note звъни в пъти по силно и се чува малко по силно при разговор. Нямат ли тези Сони-та някакво инженерно меню като китайските телефони откъдето да се усилят звуците? Да не би мрежичките където са над говорителчета нещо да са запушени?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)