Анкета: Притежавате ли Sony Xperia Z3+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
да
52.94%
9
52.94%
не
47.06%
8
47.06%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Здравейте,
как е батерията на Z3+, колко издържа преди и след ъпдейта до андроид 6.0. Телефона как е загрява ли много както пишат някои или само малко?
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, може ли някой който ползва оригиналния смарт калъф с прозорец на Сони дали има разлика в изхабяването на батерията, телефона и калъфчето подържат връзка чрез NFC и по пътя на логиката би трябвало да има допълнителен разход на енергия.
А също и как се държи батерията след ъпдейт?
Цитирай
#28

Здравейте! Дайте някакви отзиви за този телефон Smile относно прегряването, игри, снимки, видео( и прекъсването му) и т.н. Много се Чудя дали да не си го купя Smile
Цитирай
#29

И аз вече съм част от "клуба" на Z3+ Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#30

Честито, направил си добрия избор. Ако го пазиш ще го ползваш дълго.


По въпроса за батерията след ъпдейта. 6.0.1 въобще не пести батерия. Режим стамина е направо ужасен, не като в 5.1.1. Ако го натиснеш на ръчкане в нета пада за нула време. Аз ползвам таблет z3compact с 5.1.1 и със включен стамина изкарвам два дни.

Иначе телефона е супер, доста бърз, удобен.

Ползвам калъф на Сони с прозорерче, но той не харчи от батерията. NCF се ползва само за разпознаване, след това се изключва.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#31

Благодаря! Аз пазя телефоните си. Ползвах 2 години Sony Xperia Z2 и останах впечатлен и реших да ъпгрейдна към по-нов модел от същата марка. Вече го ползвам втори ден и определено съм доволен от покупката - любимата ми марка отново не ме разочарова. За сега това което забелязвам като минуси в сравнение с предния телефон е, че загрява малко по-бързо и малко повече, но не е нещо фрапиращо. Също така батерията пада малко по-бързо, но това е нормално все пак телефонът е с по-малка батерия а е по-мощен. Днес ъпдейтнах до последната версия на софтуера - 6.0.1. и засега телефонът се държи стабилно.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#32

Аз също съм с Z3+  и не съжалявам за избора. Чудно ми е само, защо все още няма раздел за телефона, толкова време след излизането му ? Вече едва ли сме 2-3 души с такъв телефон.  Dumbom

Black Sony Xperia Z3+ 6.0.1
Цитирай
#33

Всъщност, отварянето на раздел за даден модел, не зависи от времето на поява на устройството, а от активността и темите касаещи същия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#34

Аз сам със  Z3+  до сега ползвах  XPERIA ZL който го дадох на жената  после  Z2  колебаех се за Z3+ защото като му четях коментарите  -  от сорта на загрявал изключвала била камерата  слаба батерия  неизползваема камера даже в едно ВИДЕО РЕВЮ прочетох човека казва повече от 1.5 мин. на 4К клип било невъзможно изключвал други марки правили по 8 - 10 мин преди да загреели и изключели. И аз какво чета тия тъпотии  които обслужват  ДРУГИ МАРКИ И РЕКЛАМАЦИЯ явно и си викам  как ша го взема тоя тел.  тия хора какво са направили  - все едно не съм ползвал  други телефони на тая марка.  Z2  който също ползвах  железен телефон тва изтърване снимане под вода мокрене но тапите винаги са добре почистени и затворени- нито софтуер е забил  просто чук. XPERIA  Z3+  е с много красив дизайн  прави много хубави снимки  снимал съм  4К клип над 13 - 15мин никакъв проблем не спира на първата минута  както са писали а камоли фул ХД. Работи много бързо и дисплея е много хубав и балансиран  е загрява но в рамките на нормалното.Не четете какво пишат има хора назначени  САМО за анти реклама щото става въпрос за много пари и пазари.Работя в предприятие в което работят над 2500 човека и имам наблюдения върху определен кръг от хора с които се срещам всеки ден от телефоните им .Размяна на данни снимки файлове  просто  сонито са много добри телефони . Имам колеги със с галаксита  4  5 ако знаете какво мрънкане  как им забива софта  не могат да отговорят на входящо повикване рестартиране при обаждане греене падане на батерията за нула време и така на татък.Имам колеги с ЛЖ -та   които работят супер и са много доволни.
Цитирай
#35

Не се хаби, защото няма смисъл. Аз го обяснявах същото 2 години, но никой не чува. Насила хубост не става. И аз се дразнех като четях такива глупости от хора, които никога не са държали телефон на Sony в ръцете си, но вече спрях. Вече и съвети не давам, защото ме обвиниха във фенщина.  Lol Всеки да си ползва това, което му харесва. Аз за себе си (а виждам и ти) съм открил истината. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#36

Абе не казвам че са най-добрите ама да се пишат такива глупости просто....
Цитирай
#37

И аз го ползвам отскоро телефона, доволен съм. Малко грее, но HTC One M7 грее повече. Smile
Цитирай
#38

Колеги прочетох до тук темата,и да попитам аз съм с Z3+и още съм с 5.1 за мен 6 поне ще има ли?
Цитирай
#39

@Фогата, По принцип и в зависимост от номера на регион,  за който е предназначено твоето устройство, трябваше да получиш и преминеш през 6.0.1, а също така и актуализация до Нуга,  версия на Андроид 7.
Провери и сподели номера си от Настройки / Всичко за телефона,  Диагностика / Факти - Номер на персонализация.
Ако няма тази възможност от там, въведи следния код през клавиатурата за телефонни номера  *#*#7378423#*#*  
След това премини към меню Service info / Software info - Customization version - номер, състоящ се от 2 групи по 4 числа (XXXX-XXXX)

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#40

Дали ще има актуализация до 7.1.1?
Моя е с номер 1295-6967 R1D

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#41

@rcd, Според номера ти, би следвало да има и твоето устройство актуализация до Андроид 7.1.1.
Въпрос на време е в предвид и факта, че за модела много от номерата на регионите вече са го получили.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#42

Аз от поне 2 месеца съм със 7.1.1, и съм по-скоро недоволен. Дори се чудих дали на не пусна запитване във форума как мога да се справя със следните "проблеми":
1. Появи се някакъв звуков сигнал, който най-често се ползва при отключване на екрана, понякога и при изключването му, отвреме-навреме си изпиюква докато ползвам произволни приложения, но и просто при връткане по десктоп страниците ми, а преди две три седмици ми се слуваше и при изключен екран, особено нощем. Като лаик си го обяснявам, че това е звукова индикация за някакви системни процеси. Самата му мелодийка търсих и не фигурира никъде в колекциите със сигнали за аларми и звънци на телефона ми, затова съдя, че е нещо свързано със версията на Андроида, но определено ме дразни, а не мога да открия откъде да я изключа.
2. Преди няма и месец приложението Гугъл започна да ми включва екрана самостоятелно, явно при някакви промени в данните за района, като температура, кратки новини и тем подобни. Особено ме дразнеше, особено през нощта, затова направо го изключих, щото не намерих как да се справя по друг начин.
Не съм сигурен до каква степен и дали изобщо имат нещо общо с 7.1.1 проблемите ми, лаик съм в това отношение, просто преди ги нямаше, а са много дразнещи за мен.


Ако някой колега се е сблъсквал с подобни "проблеми", и ако е намерил решения, моля да ги сподели, предварително му благодаря.
Цитирай
#43

Правихте ли repair на устройството през софтуера на Сони за компютър?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)