Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xperia Z5
#1

Тук е мястото за обсъждане, показване и съвети за аксесоари на Xperia Z5
Цитирай
Аксесоари
#2

Хайде и тук да се разпиша!  Lol

Телефончето ми вече си има дрешка, която се оказа ултра качествена за разлика от същия такъв калъф за Z3. Този вече си струва парите. Другия месец ще си взема и зеления, че този много се охарчих.  Blush

Модела е SCR42

http://www.sonymobile.com/bg/products/ac...dow-scr42/

[Изображение: 158ebd37a6236495.JPG]
[Изображение: e56e4c96db2408a8.JPG]
[Изображение: cad9b1f7ebc230cc.JPG]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

@xn3k забрави да се разпишеш в кътчето на SONY феновете Wink
Цитирай
#4

Там мисля да се пише за неща различни от мобилните комуникации. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

Ех, ясна нощ...
Убавец, голям убавец...
Колега, ако можете на ръчно щракннете някой залез или нещо цветно, дайте да я видим тази камера в ръчни.
Качете я е Google Drive, за да не губи качество.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Браво, усетили са се, че това с лепенката за залепяне на телефона към калъфа е супер тъпо.
Цитирай
#7

Не можах да се стърпя до следващата заплата и си взех и зеления.  Facepalm1 
Уникален цвят... металик!  Crazy 

[Изображение: bf509fd09a4cced6.JPG]
[Изображение: 9433c73dd185824d.JPG]
[Изображение: aecddc7d124c292e.JPG]
[Изображение: 4141bddd85f50275.JPG]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#8

Честито xn3k като гледам добре се грижиш за телефона Big Grin всяка седмица с по нещо ново.
Цитирай
#9

Мдаам, това са му дрешките. Няма да ходи все с едно и също я... ще се преобличаме!  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Хаха, аз мислих...че ще че взимаш зеления телефон, пък ти си приказвал за калъф Big Grin
Цитирай
#11

Tooth  И това го обмислях, но реших да е само калъф!  Lol  То така или иначе и на двата цвята стъклото е черно, а като се сложи в калъф се вижда много малка част от лайсните и много не си личи какъв цвят е самия телефон.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Ми хубуу де, ама при затворен капак какви са функцийте? Примерно снимки могат ли да се гледат?Или пък да се въведе нещо текстово? Аз щото съм левичар и не мога да го отварям лесно и бързо.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

Чак такива неща не може!  Lol Прозореца е предимно информативен и могат да се закачат уиджети. Да, за левичар наистина може да бъде неудобен.


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

Жалко.Ще го пропусна калъфа.Пробвал съм такъв и наистина за левичар е супер неудобно отварянето.Ама ме навяват едни мисли за дискриминация...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#15

Здравейте!
За пръв път си купувам телефонче Сони и за пръв път ползвам  ОС андроид. Взех си едно калъфче, но нещо не мога да разбера как се ползва. При отваряне телефона се отключва и светва, при затваряне изгасва. После при входящо повикване на дисплея нищо не излиза. Някой ако може да сподели какви настройки се правят и къде, за да може да се ползва дисплея при затворен активен капак?

http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...8/p/593143
Цитирай
#16

Не го ползвам, но мисля че трябва да се изтегли приложение от Гугъл Плей.Така получаваш пълната функционалност.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#17

@GENERALAT
Трябва да активираш приложението за калъфа, което е инсталирано в телефона. За целта трябва да допреш символите на NFC на калъфа и телефона. Това е! Нищо не трябва да сваляш от маркета. Това, което телефона ще ти предложи за сваляне е една доста смотана тема, така че няма смисъл да я инсталираш.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#18

Мерси за помощта! Допрях символите и ме прати на g play,  свалих приложението и работи! Огромно благодаря!
Цитирай
#19

Добра тема, тъкмо се чудя какъв калъф да му взема на моя. Само че, не съм фен на тефтери и флипове (имах няколко), а с такава голяма плочка искам добра защита. Да видим кои колега, ще пусне някой калъф, различен от тефтерите.

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай
#20

(2015-10-19, 19:13:19)xn3k написа:  Хайде и тук да се разпиша! 

Телефончето ми вече си има дрешка, която се оказа ултра качествена за разлика от същия такъв калъф за Z3. Този вече си струва парите. Другия месец ще си взема и зеления, че този много се охарчих.  Blush

Модела е SCR42

http://www.sonymobile.com/bg/products/ac...dow-scr42/
Колега от къде и колко струва калъфчето, мерси.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#21

От Sony Center. Цената беше 75 лева.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#22

Махнах калъфа заради непрекъснатото събиране на прах между дисплея и прозорчето, който започна адски да ме изнервя. Взех му матов скрийпротектор и телефона стана страшно красив.  Lol Почти е еднакъв и от двете страни, а около дисплея проблясва една тънка ивица!  Lol 

[Изображение: a536746cd50b877e.JPG]
[Изображение: e49f5c27575d223c.JPG]
[Изображение: a7316c857ae93ec2.JPG]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#23

А от къде намери тоя мат, че и аз искам да сложа.
Цитирай
#24

От ebay. В България не намерих никъде. Това поръчах:

http://www.ebay.com/itm/401019760974?_tr...EBIDX%3AIT

Има и по-евтини, но те май са изрязани много грозно отгоре, а моя е с изрязани отвори.

[Изображение: s-l500.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#25

Я кажете дали има зарядни с докосване през нфс? като iQ charger

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)