Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu MX4(Pro) реплика или не?
#1
Wink 

Здравейте!Време ми е да се сменява телефона и имам някакви щения да опитам с Meizu.Прегледал съм всички китайски и некитайски сайтове и попаднах на следните оферти:
https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=14261
https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=12724
Въпроса ми е,съществува ли вероятност това да не е съвсем оригинален телефон,защото има сериозни разминавания в цените с всички останали сайтове и търговци в али-то?Офертите са направо неустоими,та чак съмнителни.Някой пазарувал ли е от въпросния сайт и ако може да сподели впечатления.И другия ми въпрос е каква е разликата между unlock contract version и retail edition в падащото меню при поръчката?Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, престраши ли се да поръчаш? Поне някакви отзиви намери ли за продавача?
Цитирай
#3

fastcardtech не ги препоръчвам, има много негативни мнения за тях.
Цитирай
#4

fastcardtech имат прекалено ниска цена. Не мога да дам отзиви за сайта и дали са оригинални телефони, но това е много голяма разлика в цената за Meizu MX4 Pro.
https://www.xiaomiforsale.com/en/meizu/1...4-pro.html - 378,00 EUR
https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=14261 - 185.75 EUR
Цитирай
#5

В минидиил е 225 долара в момента.В Европа е нормално да е по-скъп..
Цитирай
#6

Именно разликата в цената ме притеснява.Проверих където се сетих за реплики на Мейзу и така и не попаднах на такава.Никъде не прочетох дори за съществуването на реплика.Както и да е,поръчал съм и според сайта за проследяване на пратката,телефона ми е в София вече.Така че,най-вероятно ще имам отговор на всичките ми(Ви) въпроси до няколко дни.Като пипна телефона ще споделя.
Цитирай
#7

(2015-11-06, 19:42:09)svetal4o написа:  Именно разликата в цената ме притеснява.Проверих където се сетих за реплики на Мейзу и така и не попаднах на такава.Никъде не прочетох дори за съществуването на реплика.Както и да е,поръчал съм и според сайта за проследяване на пратката,телефона ми е в София вече.Така че,най-вероятно ще имам отговор на всичките ми(Ви) въпроси до няколко дни.Като пипна телефона ще споделя.

Така.Получих телефона сравнително бързо.Платен на 20.10,изпратен на 23.10 с холандските пощи и при мен беше на 09.11.Всички притеснения относно телефона бяха напразни,след като вече го разгледах,изпробвах и ползвах няколко дни.Работи отлично,ъпдейтва се без проблеми.Дойде с 4.22.2А версия на софтуера,ъпдейтнах го ръчно първия път,защото не искаше през ОТА.Сега си идват и през ОТА.Така че,ако някой има желание да поръчва от този сайт да го прави без колебание.Поне при мен всичко изглежда нормално засега.Цените са без конкуренция.Моят е 32GB версия и излезе 355лв. с доставки,застраховки и без митници.Дойде направо в пощата.Ако имате въпроси,питайте.
Цитирай
#8

Здравей колега, stefalcho, искам да те питам за телефона който си си поръчал,всичко е наред предполагам че мисля и аз да си поръчам от там а цената в момента е 380 с доставката и ми се вижда доста евтина,мерси предварително

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#9

Телефона си е оригинален,работи,получава и инсталира ъпдейти без проблем.Търсил съм в нета и никъде не съм видял оплакване за фалшиво Меизу,така ,че въпроса с автентичността отпада.Поръчах го на 20.10 и дойде с холандките пощи на 19.11. в пощенския клон.Прескочи митница и мисля,че няма да има проблеми с това.Аз си поръчах 32ГБ версия,подсигурих се с retail edition(каквото и да значи),платих застраховка за транспортирането и застраховка ако мине митница да ти възстановят сумата.Не знам,но може това да е причината да ми се размина с митница.9 долара струва,но ми се стори разумно.Когато го поръчвах телефона беше 145 долара+18 за retail edition+15 за 32ГБ+1.99 за скрийн протектор+безплатно силиконово гръбче=179.99 телефона.Застраховки и някакви дребни за доставка(не знам защо при положение,че е безплатна уж) и всичко излезе 197,93 долара.По курса 355 лева и стотинки.Плащаш си през Paypal да ти е мирна главата.Дават ти реален проследяващ номер и си следиш пратката чак до офиса в София.Идва с А версия на софтуера.Точно за това дадох 18 долара отгоре за retail edition,защото се притеснявах че по-евтината unlock contract version може да дойде с неква китайска U.Ако имаш още въпроси питай.Не съжалявам изобщо.За тия пари си е сделка.
Цитирай
#10

Мерси, много за информацията колега

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#11

(2015-12-19, 14:52:15)palamarov написа:  Мерси, много за информацията колега

КолегА,поръча ли от този сайт?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#12

Ами не засега, изкочи ми по-добра оферта и оставих за по нататък нещата.

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)