Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[RECOVERY][N9005 Lollipop,Marshmallow]CWM,PhilZ, TWRPMaterialized - Dark/Light/Play
#1
Bug 

[Изображение: 98c90d3c3ae044fe.PNG]



[Изображение: YoVxLN.gif]






 [Изображение: ebe63ac5420b982a.gif]  
 Темата е само за SM-N9005 Note 3 LTE !

Внимание тази тема ще активира Knox! Всичко правите на ваша отговорност!

И ако само се опитате да инсталирате нещо, което не е за вашето устройство има вероятност да си развалите телефона!




Ако сте пуснали REACTIVATION LOCK, трябва да го изключите!!! Намира се в Security Settings. Проверете това преди започване!!!
[Изображение: 2cxfd51.jpg]



Къстъм рековъри което позволява инсталиране и модифициране на софтуер който не е от Samsung Corporation.


В Recovery се влиза като при изключен телефон се задържат едновременно трите бутона заедно за около 3 секунди Увеличаване на звука + Home + Power или при рутнато устройство с приложение като 3Minit Rebooter (Root) , Quick Boot (Reboot) , Simple Reboot












1.  TWRP 2.8.7.0


[Изображение: e7cdd340c3c8c6db.png]





Какво е нужно >> Note 3 N9005 

Odin 3.10 ключ >>  !G75CCE2_N9ag4EF3umFAAeXLtY403qFuYLUectjMVVA

 TWRP 2.8.7.0 (N9005).tar 

компютър с инсталирани SAMSUNG USB Driver for Mobile Phones v1.5.51.0 подписани от SAMSUNG Electronics Co., Ltd. ключ >>  !iGFTL2CiLUGA-DVRJkisu9Hi6VHFnUmgKAYyPPnZP8k
 

 

 Два начина за инсталиране.

Първия е като заредите tar файла от компютъра в Один >> AP 

Втория е рут и Flashify (for root users) безплатно приложение от маркета. С него трябва да разхивирате веднъж tar файла и да копирате recovery.img  във вътрешната или външната памет. Отваряте Flashify >> Recovery image >> намирате recovery.img и го инсталирате. Като самото приложение има опция за архивиране на старото и при нужда се възстановява.

Теми които са само за TWRP 2.8.7.х >> Разхивирате файла и си избирате тема. Преименувате zip файла в ui.zip , правите една нова папка име theme в SdCard0 / TWRP и ui.zip го слагате вътре, това е Smile



 










 

 2. PhilZ 6.48.4.tar (N9005) който се инсталира с Odin или Flashify
PhilZ 6.48.4.zip (Flashible via Recovery) който се инсталира само от друго къстъм рековъри.


[Изображение: cf54a27dabcd3cf7.jpg]

 

 

 

 




 

 

 

 3.  CWM 6.0.4.7 (N9005).tar ключ >>  !DL14KG3l7Ujr_2lhovyVWP8T8ibe5ibq8e5-QCsywgg

инсталира се с Odin или Flashify


[Изображение: 2f3bf42deb960998.jpg]





Източник >>  http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...t-t3153843

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#2

никакво рековъри не виждам никъде пробвах с  TWRP 2.8.7.0 през один можеби по подробно описани ще  ми помогне да си сложа рековъри с което да направя бакъп на телефона преди да си играя с рут и кастъм ромове
Цитирай
#3

Искам да  знам в момента с кой софтуер си и с кой модел телефон. Предполагам си пробвал с Один изписало ти е PASS телефона си стартира нормално, но пак стоковото рековъри...така ли е? Лек има , ако е така ... само чакам да ми потвърдиш модела Smile Виждам подпис и ако е актуален сваляш си същия софтуер с който си в момента зареждаш в Один 3.10 чекваш Phone Bootloader Update и натискаш START. Няма да правиш ресет. Телефона ще си стартира нормално и тогава инсталираш TWRP Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Да точно така изписа ми past    модела ми Samsung galaxy note 3 SM-n9005 htle
A   за да ъпдейта боот лаудера трябва ли да съм данлауд мод Да не би да трябва да флашна през один същия ром с които съм  и от там да му дам ботлаудер ъпдейт  не разбрах добре
Цитирай
#5

Поправих си горния пост и описах какво да направиш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6
Tongue 

пуу оправих се най на края минах през доста перипети първо решихи че ше сложа м т ския ром и брикнах телефона 
след доста играчка инсталирах пак този от подписа ми и се върна на белия свят и сега успешно сложих рековъри
Цитирай
#7

Ами не ме слушаш Smile написах ти същия с който си в момента.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8
Sad 

Какво се случва с  TWRP рековъри когато флашна следващото през него ,подменя го из цяло или как ?
И кое е най добро за работа с повече ромове
Цитирай
#9

Подменя го естествено, а всеки РОМ разработчика описва с кое рековъри да се инсталира.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

След като се бодне филз рекавъри, спокойно се флашва някой ром нали?
Кажете някой хубав ром най близко до стоковия?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#11

От тук си избирай като отвориш спойлер Прошивки >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=631021

Изпратено от моят SM-N910F

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Как се минава пак към стоково рековъри?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#13

Ти защо искаш стоково рековъри ... ? Рутнат ли си с къстъм рековъри ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#14

Как се инсталира TWRP?
Цитирай
#15

Здрасти, с Odin .Виж в шапката където пише:
Два начина за инсталиране.
"Първия е като заредите tar файла от компютъра в Один >> ........................... "

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#16

AP е раздел в Один и там зареждаш сваленото рековъри, ако си свалил tar ... ако това искаш да попиташ?



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

(2016-03-16, 16:41:55)rado__8 написа:  Искам да  знам в момента с кой софтуер си и с кой модел телефон. Предполагам си пробвал с Один изписало ти е PASS телефона си стартира нормално, но пак стоковото рековъри...така ли е? Лек има , ако е така ... само чакам да ми потвърдиш модела Smile Виждам подпис и ако е актуален сваляш си същия софтуер с който си в момента зареждаш в Один 3.10 чекваш Phone Bootloader Update и натискаш START. Няма да правиш ресет. Телефона ще си стартира нормално и тогава инсталираш TWRP Smile

При мен също не се инсталира къстъм рекавърито, предполагам проблема е същия.
Къде има чек "Phone Bootloader Update, че не виждам такова нещо в Odin? EDIT: A опа намерих го, а кои други опции трябва да са чекнати? По подразбиране са Auto Reboot и F. Reset TIme

HTC Wildfire >> HTC Desire HD >> LG Optimus 2X (P990) >> Motorola Milestone 2.3.3 CM7 >>  HTC Desire >> Samsung Galaxy S Plus >> Samsung Galaxy SII >> Samsung Galaxy Note >> Samsung Galaxy Note II >> Samsung Galaxy Note 3 >>  Samsung Galaxy S6 Edge >> Samsung Galaxy Note 3 >> Samsung Galaxy S8 >> Samsung Galaxy S8+ >> Samsung Galaxy S10+ and now Samsung Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#18

Здравейте, в ODIN 3.10 чека за "Phone Bootloader Update не е активен. Това нормално ли е

Здравейте,  на n9005 с lolipop 5.0 stock съм. опитвам да кача с odin 3.10 twrp. Качвам нормално ми после пак стоковото рековъри се зарежда . Къде греша. Буутлоудъра е 01 и го ъпдейтнах само него от четирифайлов ром. Моля за помощ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)