Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire, проблем със стартирането.
#1

Здравейте, имам проблем с един HTC Desire. След фабричен ресет е и не може да се включи. След натискане на power бутона, показва стартовата картинка и нищо повече не се случва. Пробвах с клавишна комбинация да вляза в някакъв режим, без успех. След вкл. не може и да се изкл. Някой има ли представа какво се случва и дали може да се оправи.
   
[Изображение: WP_20151018_002.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай ресет през Bootloader или Recovery.
Изключи телефона (или извади за малко батерията), натисни и задръж VolumeDown, след което натисни кратко Power. Така ще влезеш в bootloader, където имаш опциите Fastboot, Recovery, Clear Storage и Simlock.
Избери Clear Storage, за да изтриеш всички потребителски данни.
...или...
Избери Recovery. На следващия екран с червения триъгълник натисни VolumeUp и Power, като след това трябва да си вече в Recovery. Там избери Wipe data/factory reset.
Цитирай
#3

Точно, че до там не мога да стигна, нищо не се случва. Пробвах и с плюс и минус, няма резултат, стои си на тази картинка с часове.
Цитирай
#4

Имаш предвид, че след като го изключиш и при включване с комбинация не влиза в буутлоудъра?
Изключването става най-сигурно с махане на батерията - нали го правиш това?
Цитирай
#5

Да, точно така. От бутона и да искам , не се изкл., само с махане на батерия. седи си на тази картинка и нищо не става.


https://www.youtube.com/watch?v=QnrnBuy5cLc
Да разбирам ли че няма друг вариант освен да се налее през пиновете?
Цитирай
#6

Свържи го с компютър и провери дали го разпознава под fastboot или пък под ADB.
С какъв rom беше преди да върнеш фабрични настройки?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Не е мой, помолиха ме да го погледна, а той не пали въобще.
Към комп, когато го закача ми изписва поставете диск в у-вото. Мисля, че имаше опция да се провери с какво е бил, като погледна ще пиша.
Цитирай
#8

Колеги ще използвам темата на колегата защото имам същия проблем, но тук не виждам да го е решил. Значи телефона умира на началния бял екран с лого на HTC нищо не може да го изключи освен махане на батерията. Мога да влезна с бутоните в сервизното меню, но там нито резет, нито рековари ни нищо не помага, опитах няколко пъти с хард резет и телефона така и не стартира. Бях решил да го флашна и да му сменя рома, ама като немога да направя нужните настроики за усб порта.... пък и гледам че програмата която ги върши тея неща също свалена от темата за рутване изисква телефона да е включен за да го разпознае и да се задейства процеса. Като закача телефона на компа се появява в девайс менъджера, но като му дам да ъпдеитне драивери и му посоча папката с драивери която свалих от темата за рутването уиндолса казва че драиверите на телефона били най новите и реално не качва посочените от мен в папката. Вече незнам кво да го правя, най лесно е да го хвърля и да взема нов на щерката, ама тя така си го обича от одеве само реве за него и се чудя как да го съживя. Някакви идеи?

Allview P6 Energy
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)